بازار

چرا به روزرسانی معماری شبکه مزایای کسب و کار را به همراه دارد

چرا به روزرسانی معماری شبکه مزایای کسب و کار را به همراه دارد ؟ یک معمار راه حل های تجاری سیسکو می گوید ، شرکت ها می توانند از طریق به روزرسانی زیرساخت های شبکه ، به اهداف تجاری خود بهتر برسند.

سازمان های فناوری اطلاعات در مورد ارتقا infrastructure زیرساخت های شبکه تأمل می کنند ، به طور قابل توجهی نگران مهاجرت های پرهزینه و سردردهای مدیریتی هستند.

به هر حال یک تعمیر اساسی ، وقت ، دلار و مهارت های IT را از سایر پروژه ها منحرف می کند. اگرچه برای چابک تر شدن ، یک شرکت باید سرمایه گذاری در مجازی سازی شبکه و سایر فناوری ها را در نظر بگیرد.

اگر هدف انتقال داده های برنامه به عقب و جلو به ابر یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد رفتار خریداران در فروشگاه است ، شبکه تعریف شده توسط نرم افزار ، تجزیه و تحلیل شبکه و ابزار دسترسی امن می تواند به شما کمک کند.

چرا به روزرسانی معماری شبکه مزایای کسب و کار را به همراه دارد؟

این حرکت به سمت دسترسی تعریف شده توسط نرم افزار (SDA) شبکه می تواند مزایای عمده تجاری را به همراه داشته باشد. تجزیه و تحلیل های جمع آوری شده از شبکه به شرکت ها کمک می کند تا در مورد عادات مشتری یاد بگیرند یا خطاهای پیکربندی ایجاد کنند که مشکلات تأخیر را ایجاد می کنند.

بعلاوه ، ممکن است شرکتها برای ورود به دوره مدرن شبکه های هوشمند نیاز به استفاده از فن آوری های فعلی و مهاجرت به سیستم های جدید داشته باشند. ابزارهای شرکت هایی مانند سیسکو – از جمله بستر شبکه آن Cisco Digital Network Architecture (Cisco DNA) و سری جدید آن از سوئیچ های Catalyst – برای کمک به مشتریان در عبور از شکاف و مدرن سازی برای ابر ، تحرک امن و میلیاردها اینترنت اشیا طراحی شده اند ( اینترنت اشیا) دستگاه ها. این می تواند فروش سختی برای شرکتهای دارای بودجه محدود و بخشهای اطلاعاتی محدود باشد ، اما این ارتقا ممکن است قابلیتهای جدید تجاری را فراهم کند. و در بعضی موارد ، مدرن سازی می تواند مقرون به صرفه تر از ادامه کار با سیستم های درجا باشد.

Cisco.com جیسون گولی ، معمار راه حل های فنی برای فروش در Cisco Systems را برای گفتگو در مورد پتانسیل تجاری Cisco DNA ، مجموعه ای از فن آوری های طراحی شده برای مجازی سازی ، خودکار سازی و نظارت بر شبکه و اینکه چگونه مشتریان احتمالی می توانند این مزایا را درک کنند ، نشست.

روشی که من اغلب آن را توصیف می کنم این است که با استفاده از شبکه ، می توانیم بینش و تجزیه و تحلیل بیشتری داشته باشیم در حالی که کارها را با سرعت بیشتری انجام می دهیم. این به مشتریان امکان می دهد اهداف تجاری خود را سریعتر محقق کنند.

بسیاری از این موارد مربوط به حجم گسترده داده های وارد شده است. ما اطلاعات بیشتری از لبه [شبکه] دریافت می کنیم: از دستگاه های متصل ، IoT در ساخت ، شبکه های بی سیم مهمان. چگونه می توانیم از این اطلاعات برای بهبود تجارت خود و درک بهتر از آن استفاده کنیم؟

بنابراین ، برای مکان های فروشگاه خرده فروشی ، می توانم مناطق خاصی از فروشگاه خود را جستجو کنم ، از تجزیه و تحلیل شبکه برای دیدن الگوهای خاص راهپیمایی حامی استفاده کنم ، و ممکن است بتوانم از این اطلاعات با قرار دادن محصول استفاده کنم تا مشتری را سریعتر وارد و خارج کنم. بنابراین ، ما از چیزهایی مانند معماری شبکه دیجیتال استفاده می کنیم تا از [داده شبکه ای که در حال حاضر داریم] بیشتر بهره ببریم.

در گذشته ، من فقط به یک شبکه برای اتصال چیزها احتیاج داشتم. اکنون ما می توانیم کارهای بسیار بیشتری انجام دهیم تا وقتی این قطعات را به هم متصل می کنیم ، تجارت را فعال کنیم.

بنابراین داده ها در قلب این فناوری ها متفاوت هستند؟

درست است – 100٪ مشتریان نمی خواهند همه داده ها را به مرکز داده خود برگردانند ، اما فعالانه با داده هایی که در آن قرار دارد کاری انجام می دهند – اعم از اینکه کوپن را به مشتری منتقل می کند ، تعامل در اتاق بیمارستان یا کار دیگری را امکان پذیر می کند. آنها نمی خواهند داده ها را ماساژ دهند. که زمان زیادی می برد بهتر است اگر بتوانید داده ها را در مکان مستقر آنها عملی کنید ، در مقابل اینکه آنها را برای استفاده از آنها به یک مرکز داده سازمانی برگردانید. اگر بتوانیم داده ها را سریعاً برای مشتری عملی کنیم ، نیاز او را برطرف می کنیم.

بخشی از DNA سیسكو گردآوری عناصری است كه از مدتی قبل وجود داشته و استفاده از آنها را آسان تر كرده است. مثلا؛ Cisco ISE [Identify Service Engine ، ابزاری امن برای دسترسی به شبکه] مدتهاست وجود دارد ، اما اجرای آن کاملاً ساده نبوده است. وقتی شروع به صحبت در مورد اتوماسیون شبکه می کنید ، یک مکان واحد برای دیدن کل شبکه خود دارید. تصور کنید که می توانید از شبکه خود به عنوان یک کل سیستم در مقابل به عنوان مجموعه ای از دستگاه ها استفاده کنید. اکنون می توانید هدف خود را از آنچه می خواهید انجام دهید نشان دهید و برای دستیابی به آن سیاست گذاری کنید.

ما همچنین ویژگی هایی برای تقسیم بندی ترافیک داریم. بنابراین ، به عنوان مثال ، من نمی خواهم داده های بیمار با داده های اتاق بیمارستان صحبت کنند ، یا نمی خواهم شبکه بی سیم خود را در یک فروشگاه خرده فروشی صحبت کنم که با سرورهای مالی در دفتر شرکت تماس بگیرم. شما می خواهید این شبکه ها را از یکدیگر تقسیم کنید. می توانید نشان دهید که این اتصالات را نمی خواهید و ابزارهایی مانند Cisco DNA همه این روابط را به صورت خودکار خلاصه می کند. و می توانید این روابط را خیلی سریعتر پیکربندی کنید. اکنون می توانید در عرض چند دقیقه کارها را انجام داده و فوراً بازده کسب و کار خود را بدست آورید.

یک مرکز تماس با مراقبت های بهداشتی در حال آزمایش اولیه برای سوئیچ های Catalyst است. این مکان و تجهیزات را به عنوان یک همکاری با سایر موسسات پزشکی به اشتراک می گذارد. بنابراین چگونه آنها می توانند یک سیستم تلفنی مشترک داشته باشند اما این سیستم تلفنی نتواند با هر چیز دیگری در شبکه صحبت کند ، خصوصاً از دیدگاه انطباق HIPAA [قانون حمل و نقل و مسئولیت بیمه درمانی]؟ Cisco DNA و این سوئیچ ها پاسخگوی بسیاری از مسائل موجود در شبکه این سازمان و نیاز به تقسیم بندی ایمن و مدیریت خودکار بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه