تصویر بنر
آخرین اخبار

توسعه زیرساخت‌های کرمانشاه برای دسترسی ورزشکاران به خدمات درمانی قابل تقدیر است

به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر «غلامرضا نوروزی» عصر پنجشنبه با همراهی صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و مهران تیشه گران رییس فدراسیون ناشنوایان از درمانگاه پزشکی ورزشی و کلینیک فیزیوتراپی کرمانشاه بازدید و با کارکنان واحدهای مختلف اداری و درمانی دیدار کرد.

وی در این دیدار زیرساخت های درمانی و توانبخشی هیأت کرمانشاه را مطلوب ارزیابی کرد و از تلاش های صورت گرفته در راستای فراهم نمودن امکان دسترسی آحاد جامعه ورزش به خدمات پزشکی ورزشی قدردانی کرد.

دکتر نوروزی مساعدت و حمایت مدیرکل اداره ورزش و جوانان را برای توسعه همه جانبه پزشکی ورزشی قابل تقدیر دانست و گفت: تعامل سازنده و هم افزایی صورت گرفته سبب شده که هیات پزشکی ورزشی کرمانشاه خانه امن و ایمن قهرمانان باشد و آحاد جامعه ورزش بتوانند از این امکانات در سطوح همگانی و قهرمانی استفاده نمایند.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی همچنین از رئیس هیات و کارکنان آن به خاطر خدمات ارائه شده به متقاضیان و جامعه ورزشکاری استان کرمانشاه قدردانی کرد.

توسعه زیرساخت‌های کرمانشاه برای دسترسی ورزشکاران به خدمات درمانی قابل تقدیر است

هیات پزشکی ورزشی در موفقیت ورزشکاران بسیار تأثیرگذار است

صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نیز در این بازدید به نقش محوری پزشکی ورزشی در بهبود عملکرد ورزشکاران و قهرمانان در آوردگاه های مختلف اشاره داشت و بیان کرد: یکی از دلایل توسعه زیرساخت های هیات پزشکی ورزشی به عنوان پشتیبان ورزش قهرمانی و سلامت همگانی فراهم نمودن شرایطی برای دسترسی آحاد جامعه ورزش به خدمات پزشکی ورزشی است.

وی افزود: از فدراسیون پزشکی ورزشی انتظار داریم با توجه به تکمیل زیرساخت های درمانی در زمینه تکمیل و به روز رسانی تجهیزات فیزیوتراپی و توانبخشی به استان کرمانشاه نگاه ویژه ای داشته باشد.

رحیمی توسعه آموزش و ارتقای سطح آگاهی و دانش مربیان و ورزشکاران را در حوزه پزشکی ورزشی بسیار مهم دانست و گفت: عملکرد فعلی مطلب است اما باید آموزش به صورت فرآیندی و مستمر انجام شود و ورزشکاران و مربیان از این خدمات در بازه های زمانی مختلف بهره ببرند به گونه ای که با آخرین تغییرات حوزه علم ورزش و پزشکی ورزشی آشنا شوند تا شاهد عملکرد مطلوب قهرمانان در عرصه های مختلف باشیم.


منبع:ایرنا

تصویر بنر
تصویر بنر
تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا