فوتبال و فوتسال

یک هفته طلایی را از دست دادیم/ امیدوار به کمک وزارت ورزش هستیمبه گزارش خبرنگار مهر، علی سامره پیش از مراسم قرعه کشی رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر فوتبال درباره جابجایی مدیران باشگاه در چند روز گذشته و حضور علی خطیر به عنوان سرپرست باشگاه گفت: آقای خطیر جزو کسانی بود که قبلاً در استقلال کار کرده و با مشکلات باشگاه آشناست. زمان خیلی کمی باقی مانده است اما امیدوار هستیم وزارت ورزش پس از قولی که درباره انتخاب آقای خطیر داده بود به استقلال کمک کند. ما مدیون این هواداران و مسئول هستیم. امیدوارم این تحولات هرچند دیر اتفاق بیفتد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره جزئیات جلسه اش با خطیر افزود: اصلی ترین دغدغه تیم مربوط به مشکلات گذشته و هم وضعیت فعلی است. بازیکنان حدود ۵۰ درصد دریافتی بابت فصل گذشته نداشته‌اند. ضمن اینکه باید قرارداد چند نفر تمدید و چند بازیکن جذب شود. ما یک هفته طلایی را از دست دادیم. فکر می‌کنم امشب یا نهایتاً فردا جلسه خوبی بین خطیر و آقای نکونام برگزار شود تا در این زمینه پیگیری شود.

او درباره احتمال بازگشت امیرحسین حسین زاده و همچنین جذب چند بازیکن مطرح دیگر یادآور شد: اجازه دهید آقای خطیر درباره نقل و انتقالات صحبت کنند. آقای خطیر کم و بیش در جریان اتفاقات چند وقت گذشته هستند. او با مسائل باشگاه استقلال آشناست و امیدوارم بهترین موارد برای استقلال رقم بخورد.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع مهر

نوشته های مشابه