آخرین اخبار

یک جام دیگر به هواداران هدیه می‌دهیم


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، مهدی ترابی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص برد این تیم برابر تیم هوادار در نیمه نهایی جام حذفی گفت: بازی سختی بود، اما از اول محکم بازی کردیم و در دقایق ابتدایی بازی ۲ گل زدیم. تیم هوادار را خیلی خوب آنالیز کرده بودیم. امیدوارم در بازی بعدی مقابل استقلال هم موفق باشیم تا یک جام دیگر به هواداران هدیه دهیم.

او درباره پنالتی‌هایی که در این بازی داور اعلام کرد بیان کرد: من صحنه‌ها را ندیدم، اما پنالتی که روی من شد به نظرم درست بود.

ترابی درباره اینکه استقلالی‌ها خواهان داور خارجی برای دربی فینال حذفی هستند اظهار کرد: دلیل خاصی برای این درخواست دارند؟ هر داوری بیاورند ما بازی خودمان را می‌کنیم.

بازیکن پرسپولیس در مورد اینکه استقلالی‌ها معتقدند در بازی قبلی پرسپولیس از داوری سود برده است اشاره کرد: این نظرشان است، اما نظرشان اشتباه است! همه کارشناسان هم تصمیم داور را تائید کردند. ما به نظر آن‌ها احترام می‌گذاریم، اما آماده یک بازی خوب خواهیم شد.

او درباره اینکه در لیگ عربستان برای بازی النصر و الشباب از داور ایتالیایی استفاده شده است گفت: ببخشید من لیگ عربستان را پیگیری نمی‌کنم!

ترابی در پاسخ به این سوال که بازی با استقلال در فینال جام حذفی بسیار حساس است تصریح کرد: ما هفته قبل یک جام گرفتیم و از نظر ذهنی یک بار سنگین را روی زمین گذاشتیم. خیلی سخت است که مقابل تیم هوادار این قدر خوب بازی کنیم. ما نیاز داریم که ریکاوری ذهنی خوبی انجام دهیم تا مقابل تیم استقلال خیلی بهتر از این بازی کنیم. آن‌ها تیم بهتری هستند و نمی‌خواهند امسال را دست خالی باشند. باید خیلی باهوش باشیم.

وی در خصوص اینکه تیم هوادار امروز برای پرسپولیس تونل قهرمانی تشکیل داد ادامه داد: واقعا دست‌شان درد نکند که به ما احترام گذاشتند. ما از آن‌ها تشکر می‌کنیم. امیدوارم در ادامه راه موفق باشند. همچنین از هواداران خودمان تشکر می‌کنم که خیلی از ما حمایت کردند. امروز جای آن‌ها خالی بود. همچنین از مسئولان باشگاه هم تشکر می‌کنم که از ما حمایت کردند. امیدوارم در بازی بعدی یک جام دیگر هدیه بدهیم.

انتهای پیام/منبع دانشجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه