توپ و تور

یک تیر و سه نشان کاله در اصفهان/ مس در اندیشه تکرار پیروزی بزرگ


به گزارش خبرنگار مهر، دیدار های هفته هجدهم (هفتم مرحله برگشت) رقابت های بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور روز دوشنبه برگزار می شود. در این هفته از مسابقات مهرام در شرایطی میزبان مس کرمان است که از رویارویی مرحله رفت برابر این تیم، یک باخت دور از انتظار نصیبش شد. این دو تیم در شرایطی دیدار برگشت را فردا برگزار می کنند که کرمانی ها در تلاش برای بهبود جایگاه و ارتقا از رده هفتم هستند و مهرامی ها به دنبال افزایش فاصله از روزهای متزلزل و پر افت و خیز.

در این هفته از مسابقات دو تیم ذوب آهن و کاله هم رو در روی هم قرار می گیرند، رقیبانی که طی هفته های گذشته در نزدیک ترین فاصله در تعقیب یکدیگر بودند و در نهایت هفته گذشته اصفهانی ها از شکست کاله استفاده کرده و با اتکا به برد خود، جایگاه این تیم در رده دوم را تصاحب کردند. بدین ترتیب کاله در دیدار فردا به دنبال این است تا با کسب پیروزی هم برد مرحله قبل را تکرار کند، هم امتیاز از دست رفته هفته گذشته را جبران کند و هم شرایط را برای بازپس گیری رده دوم مهیا کند.

توفارقان آذرشهر از تیم های میزبان در این هفته از مسابقات است که باید با صنایع دیدار کند. توفارقان در مرحله رفت پس از ۶ هفته ناکامی در رقابت با همین تیم صنابع اولین برد فصل خود را به دست آوردند و حالا مترصد آن هستند تا سومین بردشان هم را برابر همین تیم رقم بزنند.

برنامه دیدارهای هفته هجدهم (هفتم مرحله برگشت) مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور به این شرح است:

* مهرام تهران – مس کرمان
* مس رفسنجان – نفت آبادان
* توفارقان آذرشهر – صنابع هرمزگان
* ذوب آهن اصفهان – کاله مازندران
* آویژه صنعت مشهد – رعد پدافند هوایی
* شهرداری گرگان – نبوغ اراک

جدول رده بندی ۱۲ تیم شرکت کننده در لیگ برتر بسکتبال پیش از برگزاری این دیدارها به این شرح است:منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه