آخرین اخبار

یک ارتش چشم انتظار آقا کریم / باقری برمیگردد؟ +عکس


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، جدایی کریم باقری از پرسپولیس با واکنش‌های زیادی روبرو شده است. در شرایطی که مدیریت باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا این جدایی را امری فنی و ورزشی توصیف کند، ولی به نظر می‌رسد موضوع فراتر از این مسائل باشد.

یحیی گل محمدی همچون هواداران پرسپولیس و برخی شاگردانش به حمایت از کریم باقری پرداخت و با انتشار یک استوری نشان داد از بازگشت آقا کریم حمایت می کند.

یحیی گل محمدی با انشتار این استوری هم نشان داد خلاف شایعات مشکلی برای همراهی و همکاری با دستیار ایرانی‌اش نداشته و مثل چند فصل اخیر مشکلی برای همراهی با او ندارد.

کریم باقری رکورد خارق العاده‌ای در پرسپولیس دارد. هشت فصل متوالی اخیر که پرسپولیس در کورس قهرمانی بوده و ۶ قهرمانی در لیگ و دو نایب قهرمانی به دست آورده، آقا کریم روی نیمکت سرخ‌ها حضور داشته و با برانکو، کالدرون و یحیی گل‌محمدی همکاری داشته است.

باید دید با این حمایت گسترده شرایط برای بازگشت کریم باقری که وزنه فنی سنگینی روی نیمکت بود و تیم را از نظر انضباطی نیز جمع می‌کرد، مهیا خواهد شد یا خیر.

یک ارتش چشم انتظار آقا کریم / باقری برمیگردد؟ +عکسیک ارتش چشم انتظار آقا کریم / باقری برمیگردد؟ +عکسیک ارتش چشم انتظار آقا کریم / باقری برمیگردد؟ +عکسیک ارتش چشم انتظار آقا کریم / باقری برمیگردد؟ +عکسیک ارتش چشم انتظار آقا کریم / باقری برمیگردد؟ +عکسیک ارتش چشم انتظار آقا کریم / باقری برمیگردد؟ +عکس

انتهای پیام/

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع دانشجو

نوشته های مشابه