آخرین اخبار

گزینه خارجی پرسپولیس بعد از علیپور | اصرار درویش به جذب یک ستارهبه گزارش همشهری آنلاین در حالی که عیسی آل‌کثیر به یک باره از پرسپولیس جدا شد و دست یحیی را در خط حمله خالی گذاشت حالا اولویت خریدهای تابستانی گل‌محمدی یک مهاجم و یک دروازه‌بان است. در عین حال برای پست دروازه‌بان، گلر زیر23 سال یا نه چندان نامدار هم می‌تواند کار یحیی را راه بیندازد چرا که در آن پست بیرانوند حی و حاضر است اما در خط حمله پرسپولیس مهاجمی نیاز دارد که در لیگ برتر بار خط حمله را به دوش بکشد و البته در لیگ قهرمانان آسیا کارایی لازم را داشته باشد.
از دو روز قبل در فضای مجازی بحث بازگشت علی علیپور به پرسپولیس مطرح شده در حالی که این بازیکن با ژیل ویسنته پرتغال قرارداد دارد و بعید است خودش هم بخواهد به پرسپولیس برگردد. تازه اگر علیپور بخواهد به پرسپولیس برگردد باشگاه باید مبلغ رضایتنامه او را پرداخت کند که حتی اگر نصف مبلغ رضایتنامه عزت‌اللهی هم باشد کار را برای سرخ‌ها سخت خواهد کرد.
اگر احتمال بازگشت علیپور به پرسپولیس را بسیار ضعیف بدانیم، گفته می‌شود هنوز بحث جذب شهریار مغانلو از سپاهان وجود دارد و ممکن است این انتقال در دقیقه 90 قطعی شود. اخیراً شنیده شده که سپاهان راضی به جدایی این بازیکن شده و می‌خواهد مغانلو را به الاتحاد کلبا بفروشد اما در این سو گفته شده درویش و مدیران پرسپولیس هم دنبال راهی هستند تا با خرید مغانلو به ترتیبی که شده خواسته یحیی گل‌محمدی را اجابت کنند.
در عین حال گفته می‌شود اگر انتقال مغانلو همچنان غیرممکن باشد پرسپولیس دنبال گزینه خارجی خواهد رفت که ظاهراً اقداماتی هم در این زمینه انجام شده اما از آنجایی که تقریباً همه خریدهای خارجی یحیی بخصوص در خط حمله مثل آنتونی استوکس، کریستین اوساگوانا، شرزود تمیروف، شیخ دیاباته و لئاندور پریرا همگی ناموفق و ناکارآمد بوده‌اند و تنها هزینه‌های گزافی روی دوش باشگاه گذاشته‌اند -تنها خرید قابل پرسپولیس یحیی یورگن لوکادیا هلندی بود که او هم قبل از نیم فصل این تیم را ترک کرد- هم گل‌محمدی و هم باشگاه با دست و پای لرزان و وسواس بیشتر وارد پروسه انتخاب و جذب بازیکن جدید شده‌اند و دوباره می‌ترسند که خرید جدید خارجی نه تنها کارگشا نباشد بلکه هزینه گزافی هم به باشگاه تحمیل کند.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه