تصویر بنر
رزمی

چهارمین طلای جهان را کسب می‌کنیم/هیچ تیمی جلودار ایران نیست


سید شهرام هروی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین شرایط تیم ملی کاراته در آستانه مسابقات قهرمانی جهان، گفت: مسابقات قهرمانی جهان به میزبانی امارات از سه شنبه هفته بعد آغاز می‌شود. بدون شک بعد از نمایش خوبی که تمام دنیا از کاراته در بازی‌های المپیک شاهد بودند، بهترین‌های دنیا برای ارائه تصویری زیبا و جذاب از کاراته این بار روی تاتامی جهانی به میدان خواهد آمد.

وی افزود: با توجه به بررسی که روی لیست کاراته کاهای شرکت کننده در اوزان مختلف داشتیم، تقریباً همه مدعیان جهانی ثبت نام کرده اند. به غیر از یکی دو نفر که به دلیل آسیب دیدگی فرصت حضور در رقابتها را از دست داده اند، همه کاراته کاهایی که داعیه قهرمانی دارند به میدان خواهند آمد و قطعاً یکی از بهترین دوره‌ها را شاهد خواهیم بود.

سرمربی تیم ملی کاراته در مورد شرایط تیم ملی ایران هم تصریح کرد: تمرینات خوب و بسیار مفیدی را پشت سر گذاشتیم. طبق برنامه‌ای که قبل از رقابتهای المپیک طراحی شده بود، پیش رفتیم و در نهایت ترکیب تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان مشخص شد و یکشنبه ۲۳ آذرماه در بهترین شرایط فنی، بدنی و روحی راهی امارات خواهیم شد.

هروی افزود: در این دوره هم مانند دوره‌های گذشته به دنبال کسب بهترین نتیجه هستیم. در این دوره تیم آماده‌ای داریم و در بخش انفرادی در هر ۵ «زون» شانس کسب خوشرنگ ترین مدال را داریم. بهترین‌های دنیا را در ترکیب داریم و کسب مدال در همه اوزان اگر اتفاقات معمول و رایج در مسابقات مانع نشود، بدون شک مدال خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: در بخش تیمی هم شک نکنید چهارمین مدال طلا را کسب می‌کنیم. برای همه رقابی خود احترام خاص و بالایی قائلم، ولی ما ایران هستیم و بهترین تیم حال حاضر دنیا، هیچ تیمی را دست کم نخواهیم گرفت از همان اولین مبارزه با قدرت به روی تاتامی رفته و به امید خدا با اقتدار قهرمان خواهیم شد.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: به جرأت می گویم که هیچ تیمی در دنیا حریف کاراته کاهای خوب ایران نخواهد شد. اگر خودمان باشیم ایستادن روی سکوی نخست جهان دور از دسترس نیست و نخواهد بود. جدی ترین رقیب ما، تیم ایران است و به امید خدا و با توسل به دعای خیر مردم که همیشه همراه این تیم بوده برای ثبت موفقیتی دیگر در دفتر خاطرات ورزش ایران راهی امارات خواهیم شد.


منبع:مهر

تصویر بنر
تصویر بنر
تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا