تصویر بنر
فوتبال و فوتسال

پیروزی نونهالان فوتبال ایران مقابل ازبکستان


به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تیم نونهالان ایران امشب با ترکیب یاسین زارع، محمد رضا حسینی،، امیر حسین قربانعلی زاده، محمد علی صفایی، احسان ملکیان (دقیقه ۵۰ مهدی آقایی)، محمد امین مهر علیان (دقیقه ۵۰ صالح نوذری)، مهدی چشم براه، امید قره چماغ لو، علی دست مرزه گل دقیقه ۵۵ و ۷۴ (محراب بادله دقیقه ۷۵)، عبدالله زارع (دقیقه ۴۶ احسان بلوچ)،سلمان غفاری (اشکان ترابی ۶۵ گل دقیقه ۶۰) وارد میدان شد.

از ابتدای بازی با فشار مضاعف به حریف خوب ازبکستانی که از تورنمنت روسیه پا به این مسابقات گذاشته بود بدون گل زمین را ترک کردند.

با شروع نیمه دوم و تعویض‌های خوب کادر فنی صالح نوذری پایه گذار گل اول تیم ملی نونهالان شد و علی دست مرزه دروازه تیم ازبکستان را باز کرد و این برتری تا دقایقی ادامه داشت تا اینکه ازبک ها دروازه تیم ایران را باز کردند.

این شرایط تنها برای دقایقی ادامه پیدا کرد و بازیکنان نونهال کشور با ورود اشکان ترابی به زمین گل دوم تیم ایران را وارد دروازه تیم حریف کرد در ادامه بازیکن تیم ازبک به علت خطای هند موقعیت گل تیم ایران از زمین اخراج شد و اما در دقایق پایانی بازی باز هم علی دست مرزه با هنرنمایی و خلق موقعیت مناسب گل سوم را به حریف آماده امروز زد و تیم ایران در حالیکه روز گذشته با باخت وارد این مسابقه شده بود با این برد شیرین روز چهار شنبه به مصاف تاجیکستان خواهد رفت.

تیم ازبکستان روز گذشته با نتیجه ۸ بر ۱ ترکمنستان را شکست داده بود. ایران با نتیجه سه بر یک ازبکستان را از پیش روی خود برداشت.


منبع:مهر

تصویر بنر
تصویر بنر
تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا