سایر ورزش ها

پیروزی حسین وفایی مقابل مرد شماره ۲ اسنوکر جهانبه گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، مسابقات مسترز یکی از مهمترین و پر بیننده ترین مسابقات دنیای اسنوکر می باشد که تنها ۱۶ نفر برتر رنکینگ جهانی اسنوکر می توانند جواز حضور در این رقابت ها را کسب کنند.

حسین وفایی نماینده ارزنده کشورمان در نخستین حضور خود در این رقابت ها از ساعت ۲۲:۳۰ شب گذشته ۱۸ دی ماه ۱۴۰۱ در مقابل «مارک سلبی» نماینده کشور انگلستان و مرد شماره دو اسنوکر جهان به میدان رفت و ارائه نمایشی خیره کننده و برتر موفق شد حریف سرشناس خود را با نتیجه ۶ بر ۲ شکست دهد و به دور بعدی این رقابت ها صعود کند.

وفایی در فریم سوم و هشتم این مسابقه موفق شد بریک بالای ۱۰۰ را به ثبت برساند که بیانگر آمادگی و انگیزه ورزشکار خوب اسنوکر کشورمان در این رقابت ها می باشد.

مسترز سال ۲۰۲۳ در روزهای ۷-۱۴ ژانویه (۱۷-۲۴دی ماه) در عمارت الکساندر یکی از نقاط دیدنی شهر لندن برگزار می گردد . وفایی در دومین گام خود به مصاف برنده رقابت جان هیگینز و جک لیزووسکی می رود. در دیگر رقابت روز گذشته نیز شان مورفی موفق شد ۶ بر ۴ از سد نیل رابرتسون عبور کند.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه