آخرین اخبار

پنجره نقل‌وانتقالاتی استقلال و پرسپولیس بسته است


به گزارش جام جم آنلاین، در خبرها آمده بود که پنجره نقل‌وانتقالات داخلی باشگاه استقلال به دلیل بدهی تبلیغاتی به سازمان لیگ بسته است. فرشید طاهری مدیر کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران در گفت‌وگو با تسنیم درباره این موضوع گفت: بسته شدن پنجره باشگاه استقلال به خاطر بدهی به سازمان لیگ نیست و هنوز به این پرونده رسیدگی نشده است. پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه استقلال با اعلام کمیته وضعیت و به خاطر بدهی‌های این باشگاه بسته شده است و ریز آن را این کمیته می‌تواند اعلام کند.

وی در مورد اینکه آیا پنجره نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس بسته است یا نه، تصریح کرد: پنجره نقل‌وانتقالاتی چهار تیم سپاهان، گل‌گهر سیرجان، ملوان بندر انزلی و نساجی مازندران باز است و برای سایر تیم‌ها از جمله پرسپولیس بسته است. هر باشگاهی برای ثبت قرارداد بازیکنانش باید از کمیته وضعیت حکم بگیرد، در غیر این صورت قراردادها ثبت نخواهد شد.

مدیر کمیته نقل‌وانتقالات سازمان خاطر نشان کرد: به نسبت سال گذشته، تعداد شاکیان استقلال و پرسپولیس کمتر شده است و سال به سال نیز بهتر خواهد شد، البته به شرطی که بدهی‌های جدید نرسد. ضمن اینکه، باشگاه‌‌ها باید تا 25 تیر ماه در سامانه اعلام شده، سقف بودجه را اعلام کنند. سقف بودجه باشگاه‌ها بر اساس مصوبه هیئت مدیره و رئیس مجمع است، بنابراین چهار تیمی که پنجره نقل‌وانتقالاتی‌شان باز هست نیز باید در سامانه سقف بودجه را اعلام کنند.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبعام جم آنلاین ج

نوشته های مشابه