دسته‌بندی نشده

پرداخت ۱۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به دانش‌بنیان‌ها از طریق بانک پارسیانبه گزارش ایسنا، صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای اجرای برنامه رشد تولید شرکت‌های دانش‌بنیان با هدف تحقق شعار «مهارم تورم، رشد تولید» سال جاری، تفاهم‌نامه مشترکی را با بانک پارسیان منعقد کرد که براساس آن، هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان تخصیص داده می‌شود.

مراسم امضای این تفاهم‌نامه امروز دوشنبه ۲ مردادماه ۱۴۰۲ با حضور دکتر محمدصادق خیاطیان، رییس صندوق نوآوری و شکوفایی و کوروش پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.

براساس این تفاهم‌نامه، طرفین توافق کردند صندوق نوآوری و شکوفایی نسبت به شناسایی و ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان متقاضی اقدام کرده و آن‌ها را برای دریافت تسهیلات به بانک پارسیان معرفی ‌کند. 

همچنین سقف تسهیلات ۵۰ میلیارد تومان و دوره بازپرداخت حداکثر ۲۴ ماه شامل ۴ ماه تنفس است و تضمین تسهیلات با ضمانت‌نامه صندوق نوآوری و شکوفایی خواهد بود.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، جزئیات و فرآیند دریافت این تسهیلات بزودی از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی اعلام می‌شود.

انتهای پیام

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع ایسنا

نوشته های مشابه