دسته‌بندی نشده

پایداری خانواده با زیست عفیفانه محقق می‌شود/ افزایش جمعیت ضرورت توسعه آینده کشورسیدجواد کریمی امروز دوشنبه یک خرداد در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اهمیت موضوع افزایش جمعیت اظهار کرد: موضوع پایداری خانواده و زیست عفیفانه مسأله بسیار مهمی است و در شرایط حساس کنونی باید بیش از پیش به این مهم توجه کنیم.

وی با تأکید بر اینکه دشمنان با استفاده از کانال‌های ماهواره‌ای، فضای مجازی و هزاران شیوه مختلف فرهنگی به دنبال انحطاط بنیان خانواده هستند، بیان کرد: در این شرایط همه ما باید در  زمینه ترویج زیست عفیفانه و پایداری خانواده احساس مسئولیت کنیم و در این خصوص مواجهه‌ای عالمانه و کارشناسانه داشته باشیم.

فرماندار آزادشهر متذکر شد: همه ما به عنوان مسئول و متولی امر وظیفه داریم نسبت به فرمایشات و تأکیدات مقام معظم رهبری در راستای افزایش جمعیت تلاش کرده و اقدامات لازم را در راستای تغییر نگرش افراد در خصوص فرزندآوری انجام داده تا شاهد افزایش جمعیت و جوانی جمعیت در آینده باشیم.

کریمی، خانواده را همانند سلول بنیادین در جامعه دانست و خاطرنشان کرد: اگر افراد در بستری مناسب به تکامل رسیده باشند شاهد اجتماعی شاداب، پرانرژی و سرشار از معنویت خواهیم بود که افراد در آن می‌توانند رو به سوی پیشرفت گام بردارند.

 رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان آزادشهر ضمن تقدیر از فعالیت ادارات در حوزه عفاف و حجاب اظهار کرد: مسأله عفاف و حجاب باید در رأس همه امور قرار گیرد و باید از ظرفیت تمام ادارات و نهادها برای مقابله با افرادی که با رفتارهای ناهنجارانه در جامعه موجب ناپایداری خانواده‌ها می‌شوند استفاده کرد.

حجت الاسلام «محمدصالح منصوری»، فرزندآوری و جوان شدن جمعیت را ضرورت کنونی جامعه دانست و گفت: با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب فرهنگ فرزندآوری باید در بین مردم و خانواده‌ها ترویج و نهادینه شود.

انتهای پیاممنبع ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه