سایر ورزش ها

پایان مسابقات انتخابی تیم ملی دوچرخه سواری در قزوینمیثم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: رقابت‌های دوچرخه‌سواری جایزه بزرگ بایک سنتر، انتخابی تیم ملی در حالی به کار خود پایان داد که نفرات برتر رده‌های جوانان، امید، بزرگسالان و پیشکسوتان مشخص شدند.

وی افزود: در این رقابت‌ها ۱۱۰ دوچرخه سوار با هم رقابت کردند، افزود: رقابت‌های جوانان و پیشکسوتان به صورت همزمان با هم برگزار شد که در بخش جوانان اول شد و دوم و سوم شدند.

مسئول برگزاری این رقابت‌ها عنوان کرد: مسیر این مسابقات ۶۰ کیلومتر بود که از ابتدای میدان جانبازان تا میدان اول کوثر بصورت رفت و برگشت متوالی برگزار شد.

وی بیان کرد: پوریا یعقوبی از البرز، دانیال فرزانه از لرستان و محمدعدنان شاهباز از قزوین به ترتیب در رده‌های اول تا سوم رده سنی جوانان قرار گرفتند.

رضایی ادامه داد: در رده سنی بزرگسالان حسین عسگری از تهران اول شد، محمد رشیدی از البرز دوم شد و بهنام آرین از همدان نیز سوم شدند.

وی با بیان اینکه مهدی آقاکاشی دوچرخه سوار قزوینی عنوان نخست رده سنی امید این مسابقات را کسب کرد، تاکید کرد: علی لبیب از تبریز و امیرحسین فهیم از قزوین نیز به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

این مسئول در پایان یادآور شد: امیر عراقی از البرز، بهروز قاسمیان از گلستان و مرتضی بهرامدخت از کیش نیز به ترتیب عناوین اول تا سوم رده سنی پیشکسوتان را کسب کردند.منبع مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه