آخرین اخبار

وقتی در اردو بودم، مدیران سابق استقلال دنبال کسی بودند که در تیم ملی نبود


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، سیدحسین حسینی پس از تمدید قرارداد با باشگاه استقلال، اظهار داشت: خیلی خوشحالم که دوباره افتخار این را داشتم در خدمت باشگاه بزرگ استقلال باشم. استقلال خانه من است. در شرایط خیلی خوبم هم گفته بودم که در تیم‌های دیگر نمی‌توانم بازی کنم.

کاپیتان استقلال گفت: در این مدت شرایط خاصی داشتم، ولی دوست نداشتم تصمیم دیگری بگیرم و به تیم دیگری بروم. صبر کردم ببینم چه می‌شود. خداراشکر شرایط خوب شد و دوباره تمدید کردم. از اعتماد جواد نکونام و زحمات علی خطیر تشکر می‌کنم. این قول را به هواداران می‌دهم که امسال بهترین عملکردم را داشته باشم و سال خیلی خوبی را کنار هم داشته باشیم.

دروازه‌بان استقلال در خصوص اینکه بعد از فینال جام حذفی به عنوان مقصر ناکامی‌ها فشار زیادی را تحمل کرد، اظهار داشت: بعد از جام جهانی اتفاقات زیادی برایم افتاد و دوست داشتم این را با هواداران در میان بگذارم، ولی شرایط جور نمی‌شد که مصاحبه کنم. زمان مناسبی نبود. مطمئن باشید بابت اتفاقات گذشته صحبت‌های زیادی دارم. همینطور در مورد اتفاقاتی که پارسال برایم رقم زدند.

وی در خصوص اینکه قربانی باخت دربی شد، گفت: به هرحال طبیعی است. خیلی از دوستان برایم حاشیه درست کردند. ۱۰ هفته مانده به پایان بازی در اردوی تیم ملی بودم. خیلی از دوستان دنبال دروازه‌بان بودند. همه این‌ها ذهن من را درگیر کرده بود. خیلی جالب اینکه در اردوی تیم ملی بودم، ولی دوستان دنبال دروازه‌بانی بودند که در تیم ملی نبود! همین مدیران سابق عزیز که دنبال بمب ترکاندن بودند.

انتهای پیام/

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع دانشجو

نوشته های مشابه