آخرین اخبار

واکنش کارخانه به بازگشت سعید معروف به تیم ملیبه گزارش همشهری‌آنلاین، مصطفی کارخانه که به عنوان یکی از اعضای هیات رئیسه در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش کارگری حضور داشت، ضمن عذرخواهی در تاخیر بیش از یک ساعت در برگزاری مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش کارگری درباره علت ناکامی والیبال ایران در لیگ ملت های ۲۰۲۳، اظهار کرد: در این مسابقات متاسفانه به برخی از بازیکنان اصلی، کادر فنی و از جمله خود من از سوی آمریکا ویزا داده نشد و تیم با بازیکنان جوان در هفته سوم لیگ ملت‌های دنیا شرکت کرد که البته فرصت خوبی برای ارزیابی جوانان بود.

وی گفت: ستاره‌های ما همچون سعید معروف، شهرام محمودی، محمد موسوی، امیر غفور و… که سرمایه‌های ملی ما هستند یک شبه باتجربه نشدند و زمان زیادی برد تا این سرمایه‌ها به فوق ستاره‌های والیبال تبدیل شوند. بنابراین بازیکنان جوان نیز نیاز به زمان دارند تا توانایی‌های خود را نشان دهند.

وی در پایان درباره شایعات ایجاد شده در خصوص بازگشت سعید معروف به تیم ملی گفت: تمام تیم های بزرگ جهان با توجه به اهمیت مسابقات مختلف از بازیکنان باتجربه و سرشناس خود استفاده می کنند تا بهترین نتایج را کسب کنند. ما هم با توجه به ترافیک رقابت های پیش رو در صورتی که به جمع‌بندی نهایی برسیم باید از تمام ظرفیت‌ها و بازیکنان خود بهره ببریم تا در مسیر رقابت‌های انتخابی المپیک نتایج خوبی کسب کنیم تا دل مردم را شاد کنیم.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه