آخرین اخبار

واکنش متفاوت رونالدو به حضور بنزما در عربستان


کد خبر : 1942584 |
17 خرداد 1402 ساعت 22:53 |
1.4K بازدید |

0
دیدگاه

می‌دانستم کریم به اینجا می‌آید

کریستیانو رونالدو می گوید مطمئن بوده که کریم بنزما برای ادامه فوتبالش به عربستان می آید.

به گزارش “ورزش سه”، کریم بنزما با انتقالی که از مدت ها پیش در موردش صحبت می شد، راهی الاتحاد شد تا پس از چهارده سال، به دوران حضورش در رئال مادرید پایان دهد. ستاره فرانسوی با دریافت دستمزد هنگفت سالیانه 200 میلیون یورو، برای تیم شهر جده به میدان خواهد رفت.

پس از حضور کریستیانو رونالدو در فوتبال عربستان، قفل حضور فوق ستاره ها در این کشور شکسته شد و حالا تیم های سعودی به دنبال جذب بازیکنان بزرگ دیگری هستند تا خود را به عنوان یک لیگ بزرگ و قدرتمند معرفی کنند، مسئله ای که کریستیانو نیز به آن اذعان دارد.

رونالدو که برای معرفی برند جدید خود که یک نوشیدنی آب است راهی مادرید شده، در گفتگو با خبرنگاران، درخصوص فوتبال عربستان به صحبت پرداخت. کشوری که با توجه به قدرت اقتصادی خود، می خواهد میزبانی جام جهانی 2030 را تضمین کند.

1882323

کریستیانو رونالدو درباره حضور در فوتبال این کشور گفت: می دانستم که سفر به سوی عربستان سعودی، قفل ها را باز می کند. من اشتباه نکردم و مطمئن هستم که تا دو، سه سال آینده، لیگ عربستان به یکی از مهم ترین لیگ های جهان تبدیل خواهد شد و شما می توانید آن را ببینید.

فوق ستاره پرتغالی درباره حضور هم تیمی اش در الاتحاد نیز اینگونه پاسخ داد: من با بنزما دوست هستم و می دانستم که او به عربستان می رود. من هزار درصد مطمئن هستم که بازیکنان بیشتری به آنجا خواهند رفت.

او همچنین درباره حضور در مادرید گفت: همیشه از اینکه در مادرید هستم، خوشحالم. علاقه دارم که برای زندگی به مادرید برگردم. ضمن اینکه درباره رئال مادرید باید بگویم که مطمئناً این تیم عناوین بیشتری در لیگ قهرمانان اروپا کسب خواهد کرد.منبع ورزش سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه