آخرین اخبار

هنوز آدرس باشگاه استقلال را نمی‌دانم ؛ این یک فاجعه است! | مبلغ قرارداد بازیکنان استقلال را دیدم از تعجب خشکم زد ؛ حقشان نیست!به گزارش همشهری آنلاین، منصور رشیدی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: شرایط برای استقلال مناسب نیست. استقلال در یک سال اخیر با حواشی زیادی روبه‌رو بوده است. اینکه در طول ۱۲ ماه چهار مدیر عوض شود، در دنیا بی‌سابقه است و باید در کتاب گینس ثبت شود.

وی افزود: من به عنوان یک پیشکسوت که ۵۰ سال سابقه استقلالی‌ بودن دارم، هنوز آدرس باشگاه استقلال را نمی‌دانم! این یک فاجعه است. کسی سراغی از من و دیگر پیشکسوت‌ها نمی‌گیرد. پیشکسوت‌ها به‌دنبال پست و مقام و پول نیستند بلکه می‌خواهند به آنها احترام گذاشته و قدرشان دانسته شود.

پیشکسوت استقلال اضافه کرد: اولین قرارداد من با استقلال سه هزار تومان بود. ماهی ۲۰۰ تومان هم حقوق می‌گرفتم. اما الان یک بازیکن درجه دهم قرارداد ۲۰ میلیاردی می‌بندد. وقتی مبلغ قراردادهای بازیکنان را دیدم از تعجب خشکم زد. متاسفانه بازیکنانی این قدر پول می‌گیرند که حقشان نیست!

رشیدی افزود: جواد نکونام در بدترین شرایط هدایت استقلال را برعهده گرفت. استقلال در سال‌ها از ابتدا تاکنون این قدر با مشکل روبه‌رو نبوده و همه مشکلات تیم یک‌جا جمع شده است.

وی گفت: چند هفته دیگر لیگ برتر شروع می‌شود اما استقلال هنوز تیم خود را نبسته است. تیم با نفرات کامل تمرین نمی‌کند و به طور حتم این روند تبعاتی را به همراه خواهد داشت.

بازیکن اسبق استقلال همچنین اضافه کرد: استقلال هوادار دارد، هواداران فقط به دنبال این هستند که این تیم به مقام قهرمانی برسد. آنها جام می‌خواهند. یکی از این هواداران من هستم و می‌گویم دوست دارم تیم محبوبم موفق باشد و چیزی جز این نمی‌خواهم. سطح تیمی که عنوان پرافتخارترین تیم ایرانی قاره کهن را یدک می‌کشد، نباید با این حرفها پایین آورد.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه