آخرین اخبار

همشهری آنلاین – عکس | ست عجیب بچه غول و نامزدش در جشن قهرمانی


منچسترسیتی شب گذشته جشن قهرمانی لیگ انگلیس را برگزار کرد که بازیکنان گواردیولا، پیروزی را در چمن اتحاد به همراه زوج‌ها و فرزندان خود جشن گرفتند.

به گزارش همشهری‌آنلاین، جشن قهرمانی منچستری‌ها ساعاتی پس از بازی در یک باشگاه شبانه در شهر منچستر ادامه پیدا کرد که ارلینگ هالند ستاره نروژی نیز در مراسم حضور پیدا کرد. نکته عجیب این بود که هالند یک لباس خواب آبی آسمانی را برای حضور در این مراسم انتخاب کرده بود!

در حقیقت جشن بازیکنان سیتی درون چمن، در رختکن در حالی ادامه پیدا کرد که بازیکنان و کادر فنی با هم پیتزا می‌خوردند و جشن می‌گرفتند. بعد از آن اعضای تیم به یک باشگاه شبانه مشهور در شهر منچستر رفتند تا جشان را ادامه بدهند.

تیپ عجیب هالند بیش از بقیه مورد توجه قرار گرفت چرا که یک لباس خواب را انتخاب کرده بود. البته تیپ نامزدش ایزابل جانسون هم آبی رنگ بود اما به مراتب شیک‌تر از او بود. هالند از دوران حضورش در دورتموند با نامزد کنونی خود آشنا شده است. آنها از طریق دوست مشترکشان “بایرون” با هم آشنا شده‌اند.

عکس | ست عجیب بچه غول و نامزدش در جشن قهرمانی | ستاره سرشناس و دختر جوان خواب‌زده شدند!

در این جشن علاوه بر هالند ستارگان دیگری نظیر دی بروینه، کایل واکر، فیل فودن، جان استونز، ریاض محرز، برناردو سیلوا و زوج هایشان نیز حضور داشتند تا مراسمی مجلل برای آنها برگزار شود.منبع همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه