آخرین اخبار

هدفم این است که به تیم ملی برسم


علی قسمتی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو، در خصوص نتایج فصل گذشته تیم خلیج فارس ماهشهر در لیگ آزادگان گفت: نتایج بدی کسب نکردیم و تمام زورمان را زدیم تا بتوانیم نماینده خوبی برای مردم دوست داشتنی ماهشهر در فوتبال باشیم. مسابقات فرسایشی بود و برخی تیم‌ها هم تا دندان مسلح شده بودند که به لیگ برتر صعود کنند. بالاخره در فوتبال روز دنیا هر تیمی که بیشتر هزینه کرده باشد در پایان هم ثمره‌اش را خواهد دید.

وی درباره وضعیت خود در فصل جاری گفت: فعلا چیزی مشخص نیست و از چند تیم پیشنهاد همکاری دریافت کرده‌ام. در حال بررسی تمام جوانب هستم تا به یکی از آن‌ها پاسخ مثبت دهم هر چند احتمال دارد در تیم خیج فارس ماهشهر هم بمانم. هر چه است چیزی مشخص نشده تا در باره آینده‌ام تصمیم‌گیری کنم.

بازیکن فصل گذشته خلیج فارس ماهشهر درباره اینکه آیا از تیم لیگ برتری پیشنهاد داری یا خیر، عنوان کرد: صد در صد دارم. آرزو نمی‌شود گفت، هدفم این است که پلن به پلن جلو بروم تا بتوانم روزی هم به تیم ملی برسم و هم حتی لژیونر شوم. برای رسیدن به این موضوع سخت تلاش می‌کنم تا بتوانم به این امر جامه عمل بپوشانم. البته چیزی که است اینکه یکسری آقایان دلال با کارهایشان بازار را به هم ریخته‌اند و کار را برای حضور بازیکنان دیگر در لیگ برتر سخت کرد‌ه‌اند.

قسمتی در پاسخ به این سوال که آیا با اضافه شدن بازیکنان خارجی به تیم‌ها انگیزه رقابت بین بازیکنان داخلی با این بازیکنان را افزایش می‌دهد یا سبب تضعیف انگیزه آن‌ها می‌شود گفت: قطعا حضور بازیکنان باکیفیت خارجی به سطح کیفی فوتبال کشور کمک می‌کند. به عنوان مثال وقتی بازیکنان داخلی ببینند بازیکنان باکیفیت خارجی جذب دو تیم پرسپولیس و استقلال شده است انگیزه رقابت در وی ایجاد می‌شود و دوست دارد با چنین بازیکنانی رقابت کند؛ افزایش روحیه و انگیزه رقابت سبب می‌شود تا بازیکنان پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته باشند. امسال هم امیدوارم چنین رویه‌ای ادامه‌دار باشد.

وی با تاکید بر اینکه پیشرفتش را مدیون شخص علی دایی است، گفت: من زمانی که فوتبال را شروع کردم و به سطحی رسیدم که بتوانم در بزرگسالان خودم را نشان بدهم یک بزرگمردی کمکم کرد و فرصتی به من و خیلی‌های دیگر از جوانان مثل من داد. بزرگمردی به اسم علی دایی. من زندگی‌ام را مدیون علی دایی هستم. از او برای این جایگاه خیلی ممنون هستم.

انتهای پیام/

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع دانشجو

نوشته های مشابه