کشتی

نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی ۵ وزن دوم کشتی مشخص شدند



به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات ۵ وزن دوم تا پایان مرحله یک چهارم نهایی برگزار شده است که اسامی نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی به شرح زیر است:

۶۱ کیلوگرم:

فینال: رضا اطری – محمد رمضانپور

نیمه نهایی:

شهداد خسروی – علی خرمدل

یاسین رضایی – داریوش حضرتقلی زاده

۷۴ کیلوگرم:

فینال:

یونس امامی – محمدصادق فیروزپور

رده بندی:

عرفان الهی – حسن عباس پور

حسین محمدآقایی – سبحان رحمانی

۸۶ کیلوگرم:

فینال: حسن یزدانی – هادی وفایی پور

رده بندی:

سجاد غلامی – هانی فلاح

علی منصوری – محمد برقک

۹۷ کیلوگرم:

فینال: مجتبی گلیج – امیرعلی آذرپیرا

رده بندی:

امیرحسین فیروزپور – احمد بذری

مهدی حاجیلوئیان – محمد کرمی

۱۲۵ کیلوگرم:

امیرحسین زارع – امیررضا معصومی

مصطفی طغانی – علی اکبرپور

یداله محبی – امین طاهری

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

۶۱ کیلوگرم:

مقدماتی:

علی خرمدل ۱۱ – محمدرضا حسینی صفر

یک هشتم نهایی:

داریوش حضرتقلی زاده ۵ (ضربه فنی) – سعید انوری ۴

شهداد خسروی ۴ – علی قلی زادگان ۲

یاسین رضایی ۲۶ – بصیر حمیدی (افغانستان) ۱۵

علی خرمدل ۹ – عرفان جعفریان ۷

رضا اطری ۸ – عبداله ارکان (عراق) ۱

مهدی ویسی ۵ – پوریا ترکمان ۲

محمد رمضان پور ۱۲- نیما نعمتیان ۶

سینا زندی ۱۱ – سجاد صالح پور ۷

یک چهارم نهایی:

شهداد خسروی ۱۰ (ضربه فنی) مهدی ویسی ۱

یاسین رضایی ۱۱- سینا زندی صفر

محمد رمضان پور ۳- داریوش حضرتقلی زاده ۲

رضا اطری ۹ – علی خرمدل ۲

نیمه نهایی:

رضا اطری ۳ – شهداد خسروی ۱

محمد رمضان پور ۵ – یاسین رضایی ۴

شانس مجدد:

داریوش حضرتقلی زاده – ۱۴- نیما نعمتیان ۵

علی خرمدل ۹ – عبداله ارکان صبحی (عراق) ۲

۷۴ کیلوگرم:

مقدماتی:

سبحان رحمانی ۶ – بهروز حیدری ۲

پیمان حقی کپته ۱۱- علی کریمی ۲

امیرحسین حسینی ۴ – حسین ابوذری ۱

عرفان الهی ۱۰ – سجاد چهاردلی صفر

حسین محمدآقایی ۱۳ – رومال رجبی (افغانستان) ۲

حسن عباس پور ۱۰ – قطیبه مصطفی سلمان (عراق) صفر

یک چهارم نهایی:

حسین محمدآقایی ۸ – پیمان حقی ۱

عرفان الهی ۸ – امیرحسین حسینی ۷

یونس امامی ۱۷ – سبحان رحمانی ۶

محمدصادق فیروزپور، برنده ۳- حسن عباس پور ۳

نیمه نهایی:

محمدصادق فیروزپور ۵- عرفان الهی ۲

یونس امامی ۱۱ – حسین محمدآقایی ۲

۸۶ کیلوگرم:

مقدماتی:

محمد برقک ۴ – مصطفی عبدالبسیط عبد (عراق) ۱

حمیدرضا بخشی ۵ – عزت اله کبری ۴

هانی فلاح ۱۱ – فرهاد ملک زاده (افغانستان) ۱

هومن بهزاد نژاد ۴ – محمد دهناری صفر

علی منصوری ۵ – محمدصادق سلطانی نژاد ۲

یک چهارم نهایی:

هادی وفایی پور ۱۰ – هانی فلاح صفر

سجاد غلامی ۱۱- هومن بهزادنژاد صفر

حسن یزدانی ۱۱- محمد برقک صفر

علی منصوری ۱۳- حمیدرضا بخشی ۱۰

نیمه نهایی:

حسن یزدانی ۱۱ – علی منصوری صفر

هادی وفایی پور ۹ – سجاد غلامی ۵

۹۷ کیلوگرم:

مقدماتی:

احمد بذری ۱۰ – سردار والی نادری (افغانستان) صفر

فرهاد بطوایی ۵ – آرمان کاظمی ۲

مهدی حاجیلوئیان ۷- دانیال شریعتی نیا ۳

علیرضا رکابی ۴ – امید کریمی ۱

امیرحسین فیروزپور ۷ – ابوالفضل بابالو ۲

مجید کرمی ۱۴- علی هانی چالوب (عراق) ۳

یک چهارم نهایی:

امیرحسین فیروزپور ۸ – فرهاد بطوائی ۱

مهدی حاجیلوئیان ۵- علیرضا رکابی ۳

امیرعلی آذرپیرا ۱۲- مجید کرمی صفر

مجتبی گلیج ۶- احمذد بذری صفر

نیمه نهایی:

مجتبی گلیج ۴ – امیرحسین فیروزپور ۱

امیرعلی آذرپیرا ۱۱ – مهدی حاجیلوئیان ۱

۱۲۵ کیلوگرم:

مقدماتی:

عرفان جعفری ۵ – امیررضا امیری صفر

مصطفی طغانی ۵ – محمد علی تبار ۱

سالار حبیبی ۱۰ – حسین نوری صفر

علی اکبرپور ۱۲ – احمد سلاح ماجد (عراق) ۲

یداله محبی ۴ – امیرعلی پولادی صفر

امیررضا معصومی ۱۰- محمد رامین رسولی (عراق) صفر

امین طاهری، برنده – مرتضی جان محمدی (حاضر نشد)

یک چهارم نهایی:

مصطفی طغانی ۴- عرفان جعفری ۲

یداله مبی ۲- سالار حبیبی صفر

امیررضا معصومی ۶ – امین طاهری ۲

امیرحسین زارع ۷ – علی اکبرپور صفر

نیمه نهایی:

امیرحسین زارع ۴- مصطفی طغانی صفر

امیررضا معصومی ۵ – یداله محبی صفر

چهل و سومین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی از روز پنجشنبه مدت ۲ روز در سالن غدیر شهر ارومیه برگزار می‌شود.

در این دوره از رقابت‌ها ۱۵۰ کشتی گیر داخلی و ۳۰ الی ۴۰ کشتی گیر خارجی از کشورهای عراق، افغانستان در مسابقات جام تختی حضور دارند.



منبع مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه