تصویر بنر
آخرین اخبار

نعمتی: حضورم در پارالمپیک هنوز مشخص نیست/ به استراحت طولانی نیاز داشتم


به گزارش ایرنا، زهرا نعمتی در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی فدارسیون تیروکمان در خصوص آخرین وضعیت خود اظهار داشت: در حال پیگیری تمرینات بدنسازی هستم و تغییراتی هم در مورد تجهیزات تیراندازی داشتم که به روز خواهند شد. اسپانسر حتما باید در این خصوص کمک کند. دوستانی هستند که همیشه یار و حامی ما بودند. هنوز میزان هزینه‌ها مشخص نیست. 

وی ادامه داد: انشاالله در هفته آینده در زمین چمن شروع به تمرین می‌کنم. فعلا قرار است با غلامرضا شعبانی‌بهار رییس فدارسیون در خصوص مربی صحبت کنیم اما کاری که از من بر می‌آید این است که فعلا با مربی اختصاصی تمریناتم را شروع کنم.

نعمتی اضافه کرد: مدت زیادی استراحت داشتم چرا که قبل آن درگیر تمرینات پرفشار و مسابقات بودم. ۱۲، ۱۳ سال مداوم در حال مسابقه دادن بودم و نیاز داشتم که به خوبی استراحت کنم. این استراحت، واقعا تاثیرگذار بود.

نعمتی در پاسخ به اینکه آیا در المپیک بعدی شرکت خواهد کرد یا نه، گفت: برای حضور در المپیک دوست دارم باز هم تلاش کنم اما در مورد پارالمپیک هنوز تصمیمی نگرفتم.       

وی در خصوص تعویق بازی‌های آسیایی نیز عنوان کرد: تعویق مسابقات به طور قطع به ضرر ورزشکاران خواهد بود. کرونا تاکنون بسیاری از برنامه‌های ورزشی را جابه جا کرده و به تاخیر انداخته است. 

قهرمان تیروکمان پارالمپیک در مورد جلسات کمیسیون بین‌الملل ورزشکاران نیز گفت: در این کمیسیون جلسات متعددی داریم و معمولا چالش‌های مختلفی که در دنیا به وجود می‌آید، در آن به بحث گذاشته می‌شود. هدف این کمیسیون این است که ورزشکاران در هر جای دنیا با آرامش کار خود را دنبال کنند.  


منبع:ایرنا

تصویر بنر
تصویر بنر
تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا