آخرین اخبار

نظر جالب مسعود ریگی درباره پرسپولیس پس از پیوستن به این تیمبه گزارش همشهری آنلاین، مسعود ریگی پس از عقد قرارداد با پرسپولیس در جمع خبرنگاران عنوان کرد: ابتدا باید یک تشکر ویژه از آقا یحیی کنم که دوباره به من لطف داشتند و پس از همکاری با یکدیگر در پدیده مشهد، موجب افتخار بود که دوباره در کنارشان باشم و باعث افتخارم است که در باشگاه بزرگ پرسپولیس هستم.

او ادامه داد: امیدوارم به امید خدا بتوانم همان‌طور که در چند سال گذشته برای تمام تیم‌ها و شهرها بازی کردم و سعی داشتم مسئولیت پذیر و متعهد به تیمم باشم، در پرسپولیس نیز همین‌طور کار کنم. امیدوارم تمام تمرکز و فکر و ذکرم فوتبال بازی کردن باشد و سعی دارم بدون هیچ‌گونه حاشیه کارم را انجام دهم و به امید خدا به پرسپولیس کمک کنم.

هافبک جدید پرسپولیس در خصوص مدت قراردادش با این باشگاه ابراز کرد: قراردادم با پرسپولیس دو ساله است، اما درباره شماره پیراهنم صحبت نکرده‌ایم.

ریگی در مورد تاثیر تجربه کار با یحیی گل‌محمدی برای حضورش در پرسپولیس اظهار کرد: آقا یحیی به من لطف داشتند و در چند سال اخیر به من پیشنهاد دادند، ولی امسال خدا کمک کرد تا دوباره در خدمتشان باشم و امیدوارم بتوانم ایشان را کمک کنم.

او یادآور شد: مراحل انتقام به پرسپولیس فقط یکی، دو روز طول کشید و خیلی سریع اتفاق افتاد. ان‌شاالله بتوانم همان‌طور که به کارم متعهد بودم، امسال نیز همین‌طور باشم.

هافبک جدید پرسپولیس درباره شانس دعوت به تیم ملی با حضور در جمع سرخ پوشان گفت: دعوت شدن به تیم ملی باعث افتخار هر بازیکنی است و اگر من هم دعوت شوم، سعی می‌کنم همه توانم را بگذارم، ولی دیده شدن در پرسپولیس، خیلی بیشتر از سایر تیم‌هاست و ان‌شاالله بتوانم ابتدا به پرسپولیس و بعد به لطف خدا به تیم کشورم کمک کنم.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه