آخرین اخبار

نظرخواهی سالیانه بارسلونا به کام لاپورتا


کد خبر : 1948772 |
14 تیر 1402 ساعت 23:32 |
316 بازدید |

0
دیدگاه

نگرانی از پرونده فساد داوری: توطئه در کار است!

نتایج نظرخواهی نظارتی در باشگاه بارسلونا نشان می دهد که اعضای باشگاه رضایت خوبی از عملکرد مدیریت دارند.

نظرخواهی سالیانه بارسلونا به کام لاپورتا

به گزارش ورزش سه، باشگاه بارسلونا در نظرخواهی نظارتی خود از 3 هزار عضو باشگاه خواست تا با ارائه نظرات خود در مورد مسائل مهم باشگاه، در نحوه اداره امورات فصل آینده سهیم باشند. این نظرسنجی روی تعدادی از امورات مهم درون باشگاه اعم از ورزشی و غیرورزشی متمرکز بود و نتایج جالبی نیز به همراه داشت.

به گزارش اسپورت، 80 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی از عملکرد مدیریت و هیئت مدیره ابراز رضایت کردند و 52 درصد کار خود را قابل توجه یا عالی ارزیابی کردند. عملکرد ورزشی باشگاه نیز با بازخورد مثبت کامل مواجه شد و تیم فوتبال زنان بارسلونا که قهرمان قهرمان لیگ و چمپیونزلیگ شد امتیاز قابل توجه 9.38 از 10 را گرفت.

با این حال موضوعاتی هم وجود داشت که آرای به دست آمده نشان دهنده وجود نگرانی در موردشان است. از جمله انتقال بازی های تیم فوتبال مردان باشگاه به استادیوم المپیک در مونتجویک برای فصل آینده تا آماده سازی ورزشگاه نوکمپ که نصف رای دهندگان نسبت به آن ابراز نگرانی کردند.

1894816

آرای به دست آمده در مورد پرونده ال کاسو نگریرا نیز نگران کننده است چرا که 68 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی معتقدند که پروژه ای علیه باشگاه در این زمینه در جریان است.

به طور کلی خوان لاپورتا و هیئت مدیره باشگاه بارسلونا از نتایج به دست آمده راضی هستند چرا که متضمن ادامه کارشان است. آنها البته می دانند که در برخی زمینه ها نیاز به کار بیشتری دارند.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع ورزش سه

نوشته های مشابه