ورزش بانوان

ناکامی تکواندوی بانوان ایران در تورنمنت ترکیه با هدایت مهروز ساعیبه گزارش ایسنا، رقابت های آزاد ترکیه (G۲) امروز شنبه با برگزاری دیدار های گروه بانوان پیگیری شد. تیم ملی ایران در مسابقات امروز چهار نماینده داشت که توفیقی در کسب مدال نداشتند. 

در وزن ۶۲- کیلوگرم پریسا جوادی در دور نخست مقابل «اوزلو» از ترکیه با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شد. نماینده کشورمان در مرحله یک هشتم نهایی «چاکال» دیگر نماینده میزبان را با نتیجه مشابه از پیش رو برداشت. جوادی در مرحله یک چهارم نهایی مقابل حریف مقدونیه‌ای خود نتیجه را واگذار کرد و حذف شد.

در وزن ۷۳- کیلوگرم، ملیکا میرحسینی در دور نخست «باتماز» از ترکیه را ۲ بر صفر از پیش برداشت و در ادامه و مبارزه با «ارگین» از ترکیه در یک دیدار نزدیک ۲ بر یک نتیجه را به حریف خود واگذار کرد و از دور رقابت ها کنار رفت.

یلدا ولی‌نژاد، ملی پوش کشورمان در وزن ۶۷- کیلوگرم پس از یک دو استراحت، در مرحله یک هشتم نهایی  مقابل «فوزا سادیکووا» عنوان‌دار جهان از ازبکستان بازنده و از جدول مسابقات خارج شد. زینب اسماعیلی نیز دیگر نماینده ایران در همین وزن دور نخست را با قرعه استراحت پشت سر گذاشت و در یک هشتم نهایی مقابل «سوبیرجونووا» از ازبکستان با نتیجه ۲ بر یک تن به شکست داد و حذف شد.

هدایت تیم بانوان در این رقابت ها بر عهده مهروز ساعی بود.

این دوره از مسابقات فردا یکشنبه با برگزاری مبارزات کلیه اوزان بخش مردان به پایان می رسد.

انتهای پیام

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع ایسنا

نوشته های مشابه