فوتبال و فوتسال

مطمئن بودم بیرانوند استقلالی نمی‌شود/ مدیرعاملی استقلال؟ فعلا نهبه گزارش خبرنگار مهر، میرشاد ماجدی رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال و یکی از پیشکسوتان باشگاه استقلال به اتفاقات چند روز اخیر پیرامون این باشگاه واکنش نشان داد.

ماجدی که نام او به عنوان یکی از افرادی که در لیست مدیران بعدی باشگاه مطرح شده است، در واکنش به اینکه آیا دوست دارد مدیرعامل استقلال بشود؟ گفت: در حال حاضر خیر!

وی درباره ناکامی استقلال در جذب علیرضا بیرانوند تاکید کرد: از روزی که این بحث‌ها شد، دوستان صمیمی من بحث می‌کردند و به من می‌گفتند چقدر ریلکسی! به آنها می‌گفتم این اتفاق نمی‌افتد (بیرانوند به استقلال نمی‌رود). مطمئن بودم این اتفاق نمی‌افتد. اگر دو، سه شب پیش با من تماس می‌گرفتید، می‌گفتم چه می‌شود.

ماجدی ادامه داد: کسی که سال‌ها در پرسپولیس بازی کرده و در فضای مجازی و حقیقی مستقیماً از هواداران پرسپولیس تشکر کرده و علاقه مندی اش را نشان داده، به راحتی از این باشگاه کنده نمی‌شود.

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال درباره اینکه اگر ۳۰ میلیارد تومان پیش پرداخت بیرانوند آماده و یا فسخ قراردادش با پرسپولیس درست بود الان او در استقلال حضور داشت، گفت: در جریان جزئیات نیستم. من فقط ذهنیت خودم را می گویم. مطمئن بودم این اتفاق نمی‌افتد. حالا ۳۰ یا ۵۰ میلیارد بوده را نمی دانم.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع مهر

نوشته های مشابه