سایر ورزش ها

مسابقات اسنوکر و پاکت بیلیارد بانوان در تقویم غرب آسیا قرار گرفتبه گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، عصر روز گذشته شنبه ۱۰ دی ماه ۱۴۰۱ نشست فدراسیون ورزش های بیلیاردی غرب آسیا برگزار شد که به پیشنهاد هاشم اسکندری رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد کشورمان و استقبال کشورهای عضو، مسابقات اسنوکر و پاکت بیلیارد بانوان رسما به جمع رشته های قهرمانی غرب آسیا اضافه شد.

این وبینار با حضور عبدالمنعم عبدالله الختال رئیس فدراسیون غرب آسیا، هاشم اسکندری نائب رئیس این فدراسیون و دیگر اعضا برگزار گردید که در پایان این نشست با رای اکثریت اعضا حضور بانوان در مسابقات قهرمانی غرب آسیا رسما مصوب گردید.

رقابت های قهرمانی غرب اسیا تاکنون تنها در بخش آقایان برگزار می شد اما با پیشنهاد مطرح شده از سوی فدراسیون جمهوری اسلامی ایران و استقبال اعضا حضور بانوان اسنوکر و پاکت بیلیارد در این رقابت ها که از سال آینده در کشور امارات برگزار می گردد مورد موافقت قرار گرفت.

آخرین دوره رقابت های قهرمانی غرب آسیا در کشور بحرین برگزار شد که نمایندگان کشورمان موفق شدند دو مدال نقره و طلا تیمی در رقابت های پاکت بیلیارد را از ان خود کنند.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع:مهر

نوشته های مشابه