فوتبال و فوتسال

لیگ فصل بعد منظم‌تر برگزار می‌شود/ واکنش به ادعای وزیر درباره VARبه گزارش خبرنگار مهر، منصور قنبرزاده در حاشیه برگزاری مراسم قرعه کشی بیست و سومین دوره رقابتهای لیگ برتر فوتبال گفت: برنامه لیگ تقریباً تا پایان فصل مشخص شده و می‌توانیم امیدوار باشیم نسبت به سال‌های قبل منظم تر برگزار بشود. مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و فیفادی در تقویم دیده شده است.

وی درباره شرایط ورزشگاه آزادی و اینکه آیا این ورزشگاه به بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا می‌رسد؟ تاکید کرد: این در حوزه بنده نیست. در لیگ قهرمانان آسیا در یک فرصت زمانی ناظران AFC ورزشگاه را بررسی می‌کنند. هر باشگاه در آسیا دو ورزشگاه معرفی کرده است. اگر استادیوم اول آماده نباشد، تیم در ورزشگاه دوم به میدان می‌رود.

نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال در واکنش به ادعای وزیر ورزش مبنی بر استفاده از VAR در فصل آینده لیگ برتر گفت: به اندازه کافی درباره VAR صحبت شده است. ما تحریم هستیم و بیشتر شرکتها شرایط انجام پروژه را در کشورمان ندارند. اتفاقات خوبی رخ داده است و رئیس فدراسیون تمهیداتی ایجاد کرده که تا نهایی نشده، بهتر است صحبت نکنیم.

قنبرزاده در پایان درباره وضعیت قرارداد مربیان تیم ملی و بازی‌های دوستانه اظهار کرد: بحث تیم‌های ملی در اختیار نایب رئیس اول و دپارتمان تیم‌های ملی است.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع مهر

نوشته های مشابه