فوتبال و فوتسال

لطف الله نسبی: رقابت پر استرسی داشتیم/اصرارمان برای این روزها بودبه گزارش خبرنگار مهر از هانگژو، جمیل لطف الله نسبی پس از برتری تیم دوبل برابر چین تایپه گفت: خیلی بازی پر استرسی بود. دو دست اول را عقب افتادیم. شناخت زیادی از این دو ورزشکار نداشتیم اما در جریان بازی شیوه را تغییر دادیم و روی مسیر درست افتادیم.

وی ادامه داد: من همیشه گفته‌ام که رقابت در آسیا خیلی نزدیک است. شما دیدید که به خوبی بازگشت داشتیم و در دست چهارم هم بازی ۹-۹ شد ولی خب تیم‌هایی برنده می‌شوند که در لحظات حساس بازی بتوانند روی بازی مسلط باشند و حساسیت‌ها تأثیری روی آنها نگذارد.

سرمربی تیم ملی تنیس درباره بازی بعد مقابل ژاپن هم حرف می‌زند. او بر این عقیده است که با یک آنالیز دقیق می‌شود مقابل این تیم به پیروزی رسید: «بازی بعدی ما با ژاپن است. هنوز زمان و میز بازی مشخص نشده است. بازی این تیم با کره جنوبی را دیدم. انشاالله که با یک آنالیز خوب بچه‌ها بتوانند مقابل این تیم به پیروزی برسند.

لطف‌الله نسبی در پایان درباره مسابقات انفرادی که امروز انجام می‌شود هم گفت: «یک مشکل برای این مسابقات داریم. نوشاد و هدایی همزمان با هم با رقیبان بازی دارند و نمی‌شود هر دو را با هم «کوچ» کرد. زمانی که در تهران می‌گفتیم و اصرار می‌کردیم تیم کامل برود و نیاز به دستیار هست برای چنین روزهایی بود. انشاالله که برای دوره‌های بعدی تدابیری بیاندیشند تا وقتی ماجراهایی این چنینی پیش می‌آید تیم‌ها به مشکل نخورند.منبع مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه