دسته‌بندی نشده

لزوم درک درست و بصیرت در مقابل توطئه دشمنسرتیپ دوم سید تقی حسینی در مراسم یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان نوشهر با محوریت شهدای خان طومان با بیان اینکه امنیت و آسایش ما به واسطه نقش آفرینی نیروهای امنیتی است، اظهار کرد: نیروهای امنیتی در تمام مرزها و نقاط مختلف این مرز و بوم در حال انجام وظیفه هستند.

وی بااشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درخصوص برگزاری مراسم تجلیل و گرامیداشت شهدا، ‌افزود: یادواره شهدا از شعائر الهی است و دل‌ها را حیات می بخشد.

وی با بیان اینکه بسیاری از کسانی به سوریه رفتند و به شهادت رسیدند ۳۰ سال خدمت خود را در سپاه به پایان رسانده بودند و یا به صورت داوطلبانه رفتند، تصریح کرد: این رفتن ها نشانه این است که این شهدا صاحب نفس مطمئنه بودند.

فرمانده مرزبانی مازندران به برنامه های بسیار زیاد دشمن برای راه اندازی جنگ منطقه ای اشاره کرد و گفت: نظام سلطه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تلاش کرد تا جمهوری اسلامی پا نگیرد و در نطفه خفه شود و در این راه تلاش‌های بسیاری انجام داد.

حسینی با اشاره به وضعیت فعلی و اغتشاشات اخیر، بیان کرد: دشمن در این فضا اقداماتی انجام داد که روی دل‌ها را زنگار گرفته است و برگزاری یادواره های شهدا زدودن زنگار دل است.

وی در ادامه به تلاش‌های بلوک شرق و غرب به مخالفت با انقلاب اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: حیات انقلاب و شکل گیری آن مرهون علما و مراجع به ویژه نقش محوری امام راحل است.

فرمانده مرزبانی استان مازندران، خاطرنشان کرد: زمانی که انقلاب اسلامی شکل گرفت همه دنیا متعجب بودند که چطور کشوری می تواند بدون کمک بلوک شرق و غرب دوام داشته باشد.

حسینی با تاکید بر اینکه همه ما مدیون امام راحل هستیم، یادآور شد: دشمنان با راه انداختن جنگ تحمیلی، حادثه طبس و چندین فتنه دیگر سعی کردند انقلاب را از پای درآورند اما در شاهد معجزه‌هایی بودیم که موجب شد انقلاب اسلامی محکم و استوار استمرار یابد.

وی تحریم تسلیحاتی علیه ایران را یکی دیگر از برنامه های دشمن برشمرد و گفت: بازی با کشور در موضوع پرونده هسته ای،  جنگ افغانستان و عراق از دیگر برنامه ها بوده است.

فرمانده مرزبانی مازندران بر توجه بیش از پیش به جنگ ترکیبی دشمن درشرایط فعلی تاکید کرد و متذکر شد: بخش اعظم اضطراب ریشه در جنگ ترکیبی دشمن دارد و باید خیلی دقت کنیم زیرا عملیات روانی عملیات مدیریت بر ذهن است.

حسینی ایجاد جنگ روانی در فضای مجازی و انتشار بسیاری ازدروغ ها را نمونه ای از این جنگ ترکیبی دانست و ادامه داد: شمار زیادی از جوانان و جامعه هوشیار و دشمن شناس هستند اما بخشی مسموم شدند که ریشه در جهالت دارد.

وی با بیان اینکه دشمن کارش دشمنی است، تصریح کرد: مقام معظم رهبری بر جهاد تبیین تاکید دارند و باید جامعه را آگاه کنیم و امروز اگر درک درست و بصیرت لازم را  نداشته باشیم مشکلات جدی عاید ما می شود.

انتهای پیاممنبع ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه