آخرین اخبار

قول رکورد جدید در پارالمپیک ۲۰۲۴ را می‌دهم +فیلم


سعید افروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو از حس و حالش پس از رکوردشکنی و کسب مدال طلا گفت: شکرخدا با دعای مردم توانستم رکورد جهان را بشکنم وبسیار خوشحالم که رکوردار مسابقات هستم، به همراه مربی بسیار سختی کشیدیم تا به این جایگاه دست پیدا کنیم و سجده بر پرچم جمهوری اسلامی ایران وظیفه هست چون ما در این کشور تمرین میکنیم و برای این کشور جان فشانی میکنیم و قاعدتا باید همین کار انجام میشد.

وی گفت: مسابقات درحال برگزاری برای کسب سهمیه پارالمپیک 2024 پاریس هستد که به همین دلیل سطح بسیار بالایی دارند همه حریفانی که در پارالمپیک توکیو بودند در این سری هم حضور داشتند و سطح رقابت‌ها بالا بود و همه ورزشکاران با تمام توان آمده بودند تا مدال طلا را کسب کنند

افروز ادامه داد: در پیش رو نزدیک سه ماه دیگر مسابقات پاراآسیایی چین برگزار می‌شود که بسیار اهمیت دارند و کار بسیار سختی داریم تمام تلاشم را میکنم که در این مسابقات طلا کسب کنم و با محک زدن خودم بتوانم در پارالمپیک 2024 رکورد جدیدی ثبت کنم و مدال طلا به دست بیاورم که با تمام توان پیش میرویم تا به این عنوان‌ها برسیم.

ملی پوش پارادوومیدانی کشورمان گفت: شرایط میزبانی فرانسه از لحاظ تغذیه و اسکان کیفیت خوبی نداشت اما می‌تواند تقریبا قابل قبول برای ورزشکار باشد تا بتواند با این شرایط خودش را وفق بدهد. اما شرایط تمرین و مسابقات فرانسه بسیار عالی بود و زمین تمرین و تجهیزات پزشکی و ورزشی مهیا بود و ما توانتستیم به چیزی که میخواستیم برسیم.

رکورددار جهان در پایان بیان کرد: تشکر میکنم از فدراسیون جانبازان و معلولین و کمیته ملی پارالمپیک که در مدت تمرین تمام شرایط ورزشی برایمان فراهم بود اما از سایر مسئولین استان و کشوری در راستای پیشرفت کشور انتظار داریم تا حمایت های بیشتری انجام دهند. تا ورزشکاران بتوانند پرچم کشورمان را به اهتزاز در بیاورند.

انتهای پیام/

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع دانشجو

نوشته های مشابه