سایر ورزش ها

قهرمانان پارالمپیکی اهداکننده مدال به سردار سلیمانی تجلیل شدندبه گزارش خبرنگار مهر، مراسم بزرگداشت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی صبح امروز چهارشنبه با حضور برخی قهرمانان پارالمپیکی، تعدادی از روسای فدراسیونها، قهرمانان و مدیران وزارت ورزش و چهره هایی چون حسین رضازاده، حسین توکلی، محمد پولادگر، مهرعلی باران چشمه، غلامرضا نوروزی، مظلومی و غلامرضا شعبانی بهار در سالن آمفی تئاتر فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار شد.

در این مراسم از پیمان نصیری، هاشمیه متقیان، حامد امیری، سعید افروز (در رشته پارادوومیدانی) و روح الله رستمی (پاراوزنه برداری) که مدال های خود را به حاج قاسم سلیمانی تقدیم کرده بودند، تجلیل شد.

شروین اسبقیان رییس فدراسیون جانبازان و معلولین در این مراسم گفت: به عنوان یک بسیجی غم دوری سردار را در این دنیای فانی بعد از سه سال حس می کنیم و منتظر هستیم تا انتقام سخت از دشمنان بگیریم.

اسبقبان تصریح کرد: شهدا محور کرامت انسانها هستند نه برای امروز، بلکه برای تمامی دورانها، زیرا شهیدان به دریای واسعه خداوند متصل هستند.

رییس فدراسیون جانبازان و معلولین ادامه داد: باید تلاش کنیم فرزندان ما شهدا را بشناسند و سیره آن ها را بیاموزند و این مهم باید به طور جدی مورد توجه قرار بگیرد.

وی در پایان گفت: امروز در این مراسم از قهرمانانی که مدالشان را به سردار دلها اهدا کردند، قدردانی می شود.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه