آخرین اخبار

قربان‌زاده پاسخ هواداران استقلال را داد | با بازیکن ۲۰۰ میلیونی ۷ میلیارد قرارداد بستند!به گزارش همشهری آنلاین، پس از عرضه بخش کوچکی از سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در بورس و قدم گذاشتن آنها در مسیر خصوصی‌سازی، این باشگاه‌ها چالش‌های جدیدی را تجربه کردند.

حسین قربان‌زاده در پاسخ به یک هوادار استقلال که پرسپولیس را تیم محبوب رئیس سازمان خصوصی‌سازی دانسته و رفتار این سازمان را در برابر دو باشگاه دوگانه قلمداد کرده بود، یک استوری منتشر کرد.

قربان‌زاده نوشت: “رفتار سازمان خصوصی‌سازی با هر دو باشگاه یکسان بود. اما دلیل این سرنوشت متفاوت دو باشگاه: مدیران استقلال اولا همه منابع را خرج کردند و بدهی‌های کلان ایجاد کردند. مثلا فصل گذشته با بازیکن ۲۰۰ میلیونی، هفت میلیارد قرارداد بستند. ولی پرسپولیس این کار را نکرد و الان از همان منابع بورس که با استقلال مشترک دریافت کرده بودند، بیش از دویست میلیارد در حسابش موجود است (که البته وثیقه وام بانک شهر است).”

قربان‌زاده درمورد شرایط متفاوت پرسپولیس ادامه داد: “پرسپولیس بیشترین درآمدزایی را خودش داشت و بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان از اسپانسری و… درآمد کسب کرد، اما مدیران استقلال نتوانستند در طول یک فصل از اسپانسری اینگونه درآمد کسب کند.”

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه