فوتبال و فوتسال

فرقی ندارد با چه تیمی لیگ را شروع کنیم/چیزی از بازیکنان نمی‌دانم!به گزارش خبرنگار مهر، علی سامره در پایان مراسم قرعه کشی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران گفت: فرقی نمی‌کند با چه تیمی در چه زمانی بازی داریم. باید با همه تیم‌ها بازی کنیم. اینکه قرار است در آبادان اولین بازی خود را مقابل صنعت نفت انجام دهیم مهم نیست چون گرمای هوا برای تمام تیم‌ها وجود دارد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران افزود: امیدواریم تیم خوبی را برای رقابت‌های فصل پیش رو ببندیم و نتایج قابل قبولی بگیریم. رقیبان بسیار سختی داریم. ناامید نیستیم اما زمان زیادی را در نقل و انتقالات از دست دادیم. امیدواریم آقایان خطیر و نکونام با حمایت بیشتر با توجه به تغییر و تحولات یکسال گذشته که تمرکز را از باشگاه استقلال دور کرده بود به نتایج قابل قبول برسند.

سامره بار دیگر تاکید کرد: برای تیمی که می‌خواهد برای قهرمانی بجنگد فرقی نمی‌کند با تیم ضعیف یا قوی بازی کند.

او درباره نقل و انتقالات استقلال تصریح کرد: آقای خطیر و نکونام جلسه می‌گذارند و در این باره صحبت می‌کنند.

وی درباره حاشیه‌های فراوان ایجاد شده یادآور شد: با درخواست آقای نکونام برای همراهی آمده‌ام. من از سال ۷۹ یادم می‌آید استقلال و پرسپولیس همیشه مشکل داشتند. اگر بخواهیم در گذشته بمانیم، عقب خواهیم افتاد و امیدواریم شروع خوبی داشته باشیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران ادامه داد: حالا که آقای خطیر را خودشان انتخاب کردند از این تصمیم حمایت کنند. تمام ما در استقلال هستیم تا دل هواداران خود را با وجود مشکلات ریز و درشت موجود در مملکت شاد کنیم.

وی درباره بازدید مشترک با افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس از ورزشگاه آزادی خاطرنشان کرد: برای بازدید از نحوه ترمیم استادیوم دعوت شده بودیم که یک سری نظرخواهی هم درباره نیمکت‌های دو تیم انجام شد.

او درباره رنگ آمیزی نیمکت‌های ورزشگاه آزادی گفت: اگر تأثیری در دادن قهرمانی می‌گذارد، رنگ کنند. ما تلاش می‌کنیم در هر صورت ببریم.

سامری در پایان راجع به بازگشت سید حسین حسینی گفت: نمی دانم درباره بازیکن هیچ توضیحی ندارم.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع مهر

نوشته های مشابه