آخرین اخبار

فاجعه برای آبی‌ها | بدبیاری‌‎های عجیب ستاره گرانقیمت ؛ فصل شروع نشده تمام شد!به گزارش همشهری آنلاین، رسانه‌های ورزشی شهر لندن دقایقی پیش اعلام کردند وسلی فوفانا، مدافع چلسی، با مصدومیتی شدید که پارگی رباط صلیبی اعلام شده روبرو است و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

با اینکه تاریخ تقریبی بازگشت این ستاره فرانسوی به میادین اعلام نشده، ولی با توجه به نوع مصدومیت او شکی باقی نمی‌ماند که فوفانا عملا فصل آینده را از دست داده و نمی‌تواند با پیراهن آبی‌های لندن بازی کند.

فوفانا در سال‌های اخیر از نظر مصدومیت بازیکنی بدشانس بوده و بارها با آسیب‌دیدگی مواجه شده است. او در تابستان ۲۰۲۱ درحالی‌که بازیکن لسترسیتی بود در یک دیدار دوستانه تیمش مقابل ویارئال پایش را شکست و هفت ماه از میادین دور بود. او در مارس ۲۰۲۲ به ترکیب لستر بازگشت، اما تابستان همان سال با قراردادی ۹۰ میلیون یورویی به چلسی پیوست.

اما او در اولین فصل حضورش در چلسی هم با چندین مصدومیت مواجه شد. فوفانا در ماه اکتبر از ناحیه زانو مصدوم شد و دو ماه نتوانست بازی کند. چند روز بعد از بازگشت فوفانا باز هم از ناحیه زانو مشکل پیدا کرد و نزدیک به دو ماه دیگر حاشیه‌نشین شد.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه