آخرین اخبار

غلط کردید به بیرانوند پیشنهاد دادید | چه کسی می خواست این رقم را به او بدهد؟به گزارش همشهری آنلاین حسن روشن که در مراسم تجلیل از بهروان حضور پیدا کرده بود، در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: من افتخار دارم که چندین و چند سال در این مراسم مازندران شرکت کردم و به آنها تبریک می‌گویم که این انسجام را دارند که با یکدیگر جمع شوند. امشب هم به خاطر آقای بهروان به اینجا آمده‌ایم؛ ایشان به قدری زحمت کشیده‌اند شاید دیگر در مازندران مثل ایشان پیدا نشود. انشالله که قدرشان را بدانند و دست کسانی که این کار را کردند، درد نکند.

او ادامه داد: همه کلیپ‌هایی که در مراسم دیدیدم، زنده‌یاد بودند اما کاری که اینجا انجام شده، برای زنده‌هاست. چقدر خوب است که زمانی که زنده هستیم، این کارها را انجام بدهیم و صبر نکنیم دوستانمان از بین بروند و بعد با زنده‌یاد از آنها یاد کنیم.

روشن در خصوص شرایط باشگاه استقلال در نقل و انتقالات عنوان کرد: من اصلا از نقل و انتقالات و وضعیت داخلی استقلال خبر ندارم. نه تنها من، بلکه هیچکس خبر ندارد اما با شرایطی که وجود دارد، فکر نمی‌کنم تغییری نسبت به سال‌های گذشته ایجاد شود.

او در پایان درباره جنجال مذاکره باشگاه استقلال با علیرضا بیرانوند گفت: وقتی از من پرسیدند گفتم بیرانوند گلر خوبی است و برای تیم ملی هم زحمت کشیده اما استقلال نیازی به او ندارد. ما هنوز نمی‌دانیم آدمی که این غلط را کرد و گفت ما این بازیکن را می‌خواهیم و این مبلغ را به او می‌دهیم چه کسی است، اما فقط می‌خواهم بگویم کاری که کردند، غلط زیادی بود.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه