آخرین اخبار

عکس | آخرین لبخند رونالدو در عربستان | تصمیم مهم کریس در تابستان؟


به گزارش همشهری آنلاین هفته بیست و هشتم لیگ روشن سعودی، امشب در حالی برگزار خواهد شد که النصر در دیداری حساس به مصاف الشباب می‌رود. شهرآورد کوچک ریاض، برای هر دو تیم اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. از یک سو النصر آخرین شانسهای خود برای قهرمانی را امتحان می‌کند و از طرف دیگر الشباب به دنبال حفظ جایگاه سومی و ایستادن بالاتر از رقیب همشهری، الهلال است.

باتوجه به اینکه الاتحاد در دیداری ساده با تیم قعرنشین و سقوط‌کرده لیگ عربستان، الباطن دیدار خواهد کرد، النصر به هر قیمتی که شده باید این بازی را ببرد. به عبارتی هرنتیجه غیر از برد برای النصر، شانس این تیم برای قهرمانی را به صفر نزدیک خواهد کرد.

کریستیانو رونالدو که پیش از این در کسب جام حذفی ناکام ماند، حالا به خوبی می‌داند ناکامی در کسب قهرمانی لیگ روشن، یک باخت بزرگ برای او خواهد بود که بی تردید فقط برای کسب جام قهرمانی لیگ عربستان به این کشور سفر کرده است.

الریاضیه جلد خود را به تصویری خندان از کریستیانو رونالد ومنتشر کرده و نوشته که این تصویر مربوط به تمرین النصر پیش از شهرآورد ریاض است. لبخندی که شاید آخرین خنده رونالدو در عربستان باشد.

ناکامی در کسب نتیجه قهرمانی شاید سبب شود تا رونالدو در تابستان تصمیمی جدید بگیرد و به جدایی از عربستان و النصر برسد.منبع همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه