آخرین اخبار

عکس | آخرین رقص ستاره فوتبال |‌ مرگ تلخ در حین حرکات موزون!


به گزارش همشهری آنلاین آدریانو بولولوی ۲۵ ساله ستاره X۱ برزیل، (سبک فوتبالی شبیه به فوتسال) در تصادف جان باخت و دوستانش مجروح شدند و به سرعت به بیمارستان منتقل شدند.

بولولو به تازگی چهارمین بازی متوالی خود را مقابل لابوبا در X۱ برزیل در ۲۸ نوامبر برده بود و سپس به چهار دوست خود، رائول خاویر، کایو، ژائو پائولو و دالوآ ملحق شد. همگی قرار بود مسابقه‌ای را در شهر موسورو در ایالت ریو گرانده دو نورته برزیل تماشا کنند. در ویدئوهای منتشر شده پائولو در حال رقصیدن در حین رانندگی با سرعت ۱۲۹ کیلومتر در ساعت (۸۰.۱۵ مایل در ساعت) دیده می‌شود که بسیار بالاتر از حداکثر سرعت مجاز ۶۰ کیلومتر در ساعت (۳۷.۲۸ مایل در ساعت) است. ناگهان کنترل ماشین را از دست داد و به یک تابلوی راهنمایی رانندگی برخورد کرد.

عکس | آخرین رقص ستاره فوتبال |‌ مرگ تلخ در حین حرکات موزون!

در تصاویر می‌توان دید که ماشین به شدت صدمه دیده است. بولولو در صحنه تصادف درگذشت و چهار نفر دیگر به بیمارستان منتقل شدند. پائولو و دالوآ بنا بر گزارش‌ها مرخص شده‌اند، در حالی که وضعیت سلامتی رائول و کایو هنوز مشخص نیست.

بولولو برای تیم ملی برزیل، لیگ ملی و چندین تیم در سئارا بازی کرد و یک دختر دارد. بسیاری از تیم‌هایی که بولولو برای آنها بازی کرده بود پیام تسلیت ارسال کردند.منبع همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه