تصویر بنر
رزمی

عذرخواهی هروی بابت نتایج کاراته/ نداشتن مسابقه تاثیر منفی داشت


به گزارش خبرگزاری مهر، سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته مردان ایران در پایان بازی‌های کشورهای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: انتظار حضور در سه فینال و یک مدال طلا را داشتیم اما فقدان مسابقه در یکسال اخیر در عملکرد کلی تیم تأثیر منفی گذاشت. من به دلیل این نتایج از مردم و جامعه کاراته عذرخواهی می‌کنم.

وی افزود: بالاخره ما در پنج وزن شرکت کردیم و روی سه وزن برنامه فینال داشتیم اما متأسفانه اتفاقاتی افتاد که معادلات ما را بهم ریخت و نتوانستیم آنچه در نظر داشتیم را پیاده کنیم.

هروی تاکید کرد: ۴۰ درصد بازیکنان ما جوان بودند و نخستین تجربه را در این سطح پشت سر می‌گذاشتند. یکی از ملی پوشان ما هم شاید دومین تجربه اش بود. دو بازیکن با تجربه خوب هم داشتیم اما با همه این حرف‌ها تیممان خوب بود و دوست داشتیم بدرخشیم.

وی افزود: شرکت نکردن در مسابقات جهانی و چند کاراته وان بسیار تأثیر گذار بود و ضریب خطای ما به همین دلیل بالا رفته بود. اما کاراته کاهای ترکیه حدود ۵۰ روز قبل ۷ مدال اروپایی گرفته بودند اما حالا نتیجه متفاوتی گرفتند. در نهایت بالاخره این شرایط مسابقه است.

مربی تیم ملی گفت: کاراته همیشه عصای دست کاروان ایران بوده اما حالا باید نقاط ضعف را جبران کنیم. باید در کاراته وان‌ها که جنبه تدارکاتی دارد حضور داشته باشیم. از امروز تا بازی‌های آسیایی یکسال وقت است امیدوارم کمیته و وزارت حمایت کنند تا آنجا شرمنده مردم نشویم.

هروی در پایان گفت: جا دارد از این نتیجه عذر خواهی کنم. کاراته همیشه خوب بوده و این بار نتوانستیم نتیجه مورد نظر را بگیریم. بچه‌ها همه ناراحت هستند. برد و باخت بخشی از مسابقه است. ما یکسال دور بودیم و می‌بینیم که بعضی از کشورها به دلیل حضور در مسابقات مختلف پیشرفت کردند. نمی‌خواهم درباره داوری حرف بزنم اما در دو وزن در داوری اذیت شدیم که البته این هم جزئی از کاراته است. به هر حال بازیکنانم نتوانستند توانایی‌های خود را نشان دهد و امیدوارم در آینده جبران کنیم.


منبع:مهر

تصویر بنر
تصویر بنر
تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا