آخرین اخبار

عبدی: برخی از مربیان استقلال کار را برای پرسپولیس سخت می‌کنند


بهادر عبدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص برد روز گذشته تیم پرسپولیس مقابل هوادار اظهار داشت: به نظرم بازی خوبی بود؛ چراکه در چند بازی پرسپولیس در لیگ و آسیا نتیجه نگرفته بود و به همین دلیل به این برد نیاز داشت. البته به جز آن یک گل، چندین موقعیت گل دیگر هم به دست آورد اما همین برد با یک گل هم خوب است. این برد به پرسپولیس کمک می‌کند تا اوضاعش بهتر شود؛ چراکه بازی مهمی این هفته با استقلال داریم. درست است که از نظر کیفی هنوز آن پرسپولیسی که مدنظر هواداران است را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نمی‌بینیم، اما به آینده امیدواریم.

*رفتاری که با گل محمدی شد، مناسب نبود

وی در خصوص حضور خودش و چند پیشکسوت در ورزشگاه آزادی در بازی با هوادار ادامه داد: وظیفه ما پیشکسوتان همین است که از تیم حمایت کنیم، البته من خیلی سال بود که استادیوم نرفته بودم و معمولاً از تلویزیون بازی‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌بینم، اما شرایط پرسپولیس حساس است و وظیفه داشتیم با حضور در استادیوم از این تیم حمایت کنیم. البته در بازی قبل اتفاقات تلخی رخ داد که باعث شد من به استادیوم بروم تا حمایتم از کادر فنی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اعلام کنم. گل محمدی مربی پرافتخاری است که در پرسپولیس نتایج خوبی گرفته و رفتاری که با او شد مناسب نبود.

*باهویی بازیکن به درد بخوری است

پیشکسوت پرسپولیس درباره عملکرد نبیل باهویی مهاجم خارجی سرخ‌پوشان و انتقادهایی که به او می‌شود، تصریح کرد: من بازی این بازیکن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از نزدیک ندیده بودم، اما می‌دانم همه از او انتقاد می‌کنند. به عنوان کسی که سال‌ها فوتبال بازی کرده باید بگویم همین که یک مهاجم می‌تواند خودش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در موقعیت گل قرار دهد، این بسیار مهم است. از برخی از بازیکنان امید پرسپولیس شنیده‌ام که نبیل باهویی بازیکن خوبی است، اما به هر حال فشار زیادی روی این بازیکن قرار دارد. این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در نظر بگیرید که این بازیکن دیر به پرسپولیس اضافه شد و شاید از نظر بدنی نسبت به سایر بازیکنان عقب‌تر باشد. به نظرم باید به او فرصت داد. چون بازیکن به‌دردبخوری است. شاید مهاجم خیلی با کیفیتی نباشد، اما می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

عبدی در پاسخ به این سؤال که آیا دربی می‌تواند سکوی پرتابی برای باهویی باشد، گفت: در دربی همه چیز نامشخص است. بارها شده که بازیکنی تحت انتقادات زیاد بوده، اما در دربی گل زده و خودش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ زنده کرده است. امیدوارم برای این بازیکن هم این اتفاق رخ بدهد. هرچند که محرومیت شهاب زاهدی هم تمام شده و قطعا رقابت خوبی بین این دو بازیکن به وجود خواهد آمد.

*نیمکت پرسپولیس را با سپاهان، تراکتور و استقلال مقایسه کنید

عبدی که سابقه بازی در دربی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در کارنامه دارد، در خصوص این بازی که روز پنجشنبه برگزار می‌شود، تصریح کرد: دربی یک بازی خاص است که با همه بازی‌ها تفاوت دارد. این بازی مهم‌ترین بازی برای هر دو تیم خواهد بود، هر چند که استقلالی‌ها چند نفر را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به کادر فنی‌شان اضافه کردند که با برخی تحرکات باعث می‌شوند کار برای حریف سخت شود، اما این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم باید در نظر داشت که استقلال تیم باکیفت و پرمهره‌ای است و ای‌کاش پرسپولیس هم این شرایط را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشت. دیروز سه بازیکن امید پرسپولیس روی نیمکت این تیم حضور داشتند و این نشان می‌دهد که دست یحیی گل محمدی چقدر خالی است. این در حالی است که همه از گل محمدی در هر بازی برد می‌خواهند، اما شما نیمکت پرسپولیس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با سپاهان، تراکتور و استقلال مقایسه کنید.

*امیدوارم پرسپولیس برنده شود

وی در مورد اینکه به نظر شما این دربی برنده دارد یا نه، گفت: در این سال‌ها هواداران تیم‌های خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تحت فشار می‌گذارند که در دربی نبازند و دیده‌ایم که بارها نتیجه تساوی به دست آمده است، اما امیدوارم که پرسپولیس برنده این بازی باشد، چون در غیر این صورت فاصله امتیازی در جدول زیاد شده و کار سخت می‌شود.

پایان پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنیدمنبع فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه