آخرین اخبار

ظرفیت اتوبوس یحیی تکمیل شد / کنعانی‌زادگان به پرسپولیس پیوست +عکس


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، محمدحسین کنعانی‌زادگان که در سرلیست یحیی گل‌محمدی برای حضور در جمع سرخپوش‌ها قرار داشت امروز با حضور درباشگاه پرسپولیس به همراه مدیر برنامه‌هایش مذاکرات نهایی را انجام داد و در نهایت با عقد قرار داد دوساله به این تیم پیوست.

بعد از پیوستن مسعود ریگی و شهاب زاهدی، اکنون کنعانی‌زادگان سومین خرید رسمی پرسپولیس در پنجره تابستانی به شمار می‌رود.

کنعانی در دو فصل اخیر برای الاهلی قطر در لیگ ستارگان بازی می‌کرد و طی ۴۱ مسابقه ۷ گل برای این تیم به ثمر رساند. او در شرایطی به پرسپولیس برگشته که گفته می‌شد پیشنهاداتی از سپاهان و تراکتور دارد اما تصمیم گرفت به اردوگاه قرمزها بازگردد.

 کنعانی کار ساده‌ای در پرسپولیس ندارد چون که مرتضی پورعلی‌گنجی و گئورگی گولسیانی، زوج موفق خط دفاعی فصل گذشته سرخ‌ها در این تیم باقی مانده‌اند و همچنین نفراتی چون فرشاد فرجی و علی نعمتی نیز در اسکواد یحیی برای خط دفاع دیده می‌شوند.ظرفیت اتوبوس یحیی تکمیل شد / کنعانی‌زادگان به پرسپولیس پیوست

کنعانی پس از بستن قرارداد با پرسپولیس در مورد حضور گولسیانی و پورعلی‌گنجی در خط دفاع سرخ‌ها و سخت شدن کارش گفت:“فرق نمی‌کند ما پرسپولیس هستیم و ۲۰ میلیون هوادار پشت‌مان است و فرقی ندارد چه کسی بازی می‌کند. چه یک دقیقه بازی کنم و چه نود دقیقه، مهم موفقیت پرسپولیس است. ما یک کار نیمه تمام داریم که تا یک قدمی‌اش رفتیم و انشاالله امسال آن را تمام کنیم و قهرمان آسیا بشویم.”

ظرفیت اتوبوس یحیی تکمیل شد / کنعانی‌زادگان به پرسپولیس پیوست

ظرفیت اتوبوس یحیی تکمیل شد / کنعانی‌زادگان به پرسپولیس پیوست

انتهای پیام/

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع دانشجو

نوشته های مشابه