ورزش بانوان

صعود دونده‌های سرعتی ایران به نیمه‌نهایی آسیا/ رکوردشکنی دختر ملی‌پوشبه گزارش ایسنا، مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا از روز گذشته (چهارشنبه، ۲۱ تیر) به میزبانی تایلند آغاز شده است و نمایندگان ایران از امروز به مصاف حریفان خود رفتند.  

حسن تفتیان، رکورددار دوی ۱۰۰ متر ایران در گروه پنجم دور مقدماتی این مسابقات به رقابت با هفت دونده دیگر پرداخت که با ثبت زمان ۱۰.۴۰ ثانیه به عنوان نفر اول به نیمه‌نهایی رسید.  

در بخش زنان هم فرزانه فصیحی و حمیده اسماعیل‌نژاد در دور مقدماتی ماده ۱۰۰ متر به مصاف حریفان خود رفتند که در پایان به نیمه نهایی صعود کردند.  

رکورد فرزانه فصیحی شکست

حمیده اسماعیل‌نژاد با ثبت زمان ۱۱.۳۳ ثانیه رکورد ملی ماده ۱۰۰ متر را که با زمان ۱۱.۴۱ ثانیه در اختیار فرزانه فصیحی بود، شکست به عنوان نفر اول گروه خود به نیمه‌نهایی صعود کرد.  

فرزانه فصیحی هم در دور مقدماتی رقابت این ماده زمان ۱۱.۴۲ ثانیه را ثبت کرد و به عنوان نفر اول گروه خود به نیمه‌نهایی رسید.  

رقابت نیمه‌نهایی و همچنین نهایی این ماده فردا عصر (جمعه، ۲۳ تیر) برگزار می‌شود.   

رضا مقدم دیگر نماینده ایران در این مسابقات، در ماده پرتاب چکش به رقابت با حریفان خود پرداخت. او با پرتابی به طول ۶۱.۳۱ متر در رده یازدهم قرار گرفت و از رسیدن به مدال بازماند.  

انتهای پیام 

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع ایسنا

نوشته های مشابه