رزمی

صدرنشینی بیمه تعاون با پیروزی برابر دانشگاهبه گزارش خبرنگار مهر، هفته دوم از رقابت‌های سوپر لیگ تکواندو هم طبق پیش بینی‌ها در سالن شهید افراسیابی تهران و با حضور سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون و سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی برگزار شد. در مهمترین دیدار این هفته دو تیم دانشگاه آزاد و بیمه تعاون که بیشترین ملی پوش را در ترکیب خود دارند برابر هم صف آرایی کردند.

بیمه که «صفی اوغلو» کاراته کای شاخص ترکیه‌ای را در ترکیب داشت، با برتری این رقیب در کاتای انفرادی، باخت در کاتای تیمی را جبران کرد و در کومیته هم برتر از حریف ظاهر شد و سه امتیاز مهم این مبارزه را به نام خود ثبت کرد.

علیرضا حیدری، مهدی خدابخشی و سجاد گنج زاده مردان پیروز بیمه بودند و برای دانشگاه آزاد هم سامان عدالتی و عبدالله ولدی به پیروزی دست یافتند تا در مجموع کاتا و کومیته نتیجه نهایی ۱۸ بر ۱۲ به سود بیمه روی تابلو ثبت شود.

در این دیدار شکست بهمن عسگری مقابل عدالتی، تساوی صالح اباذری مقابل ذبیح الله پورشیب و برتری سجاد گنج زاده برابر مجید نیکو همت و جبران شکست در رقابت‌های انتخابی تیم ملی مهمترین نتایجی بود که رقم خورد.

شاگردان حسن روحانی پیش از این دیدار پاس فراجا را نیز ۲۴ بر ۲ شکست داده بودند. بهنام دهقان زاده، علی اصغر آسیابری، محسن صفرنژاد، مهدی خدابخشی و سجاد گنج زاده به همراه کاتای تیمی و انفرادی در این مبارزه برای بیمه تعاون پیروزی کسب کردند تا این تیم با ۱۲ امتیاز به تنهایی صدر جدول را به خود اختصاص دهد.

دانشگاه آزاد هم پیش از باخت به بیمه تعاون، ۲۰ بر ۷ رعد پدافند هوایی را شکست داد و با ۹ امتیاز در مکان دوم جدول ایستاد. بعد از این دو تیم که حساب خود را از سایر تیم‌ها جدا کرده‌اند و برای کسب قهرمانی تلاش می‌کنند، سه امتیازی رعد پدافند، آوای رزم و پاس فراجا هم به دنبال رسیدن به سکوی سوم رقابت‌های خود را دنبال خواهند کرد.

نتایج کامل رقابت‌های هفته دوم:
پاس فراجا ۱۸ _ کان ذن ریو ۳
رعد پدافند هوایی ارتش ۷ _ دانشگاه آزاد اسلامی ۲۰
پاس فراجا ۲ _ بیمه تعاون ۲۴
رعد پدافند هوایی ارتش ۱۸ _ آوای رزم ۱۰
دانشگاه آزاد اسلامی ۱۲ _ بیمه تعاون ۱۸
کان ذن ریو ۳ _ آوای رزم ۲۵

جدول رده بندی تا پایان هفته دوم:
۱. بیمه تعاون ۴ بازی ۴ برد، ۱۲ امتیاز تیمی و ۸۱ امتیاز انفرادی
۲. دانشگاه آزاد اسلامی ۴ بازی ۳ برد، ۹ امتیاز تیمی و ۷۷ امتیاز انفرادی
۳. رعد پدافند هوایی ارتش ۴ بازی ۱ برد، ۳ امتیاز تیمی و ۴۳ امتیاز انفرادی
۴. آوای رزم ۳ بازی ۱ برد، ۳ امتیاز تیمی و ۳۶ امتیاز انفرادی
۵. پاس فراجا ۲ بازی ۱ برد، ۳ امتیاز تیمی و ۱۹ امتیاز انفرادی
۶. کان ذن ریو ۳ بازی ۳ باخت، صفر امتیاز تیمی و ۱۵ امتیاز انفرادیمنبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه