فوتبال و فوتسال

شیخ سلمان: عربستان برای میزبانی جام جهانی بیش از ۱۱۰ رای می‌خواهدبه گزارش خبرنگار مهر، «شیخ سلمان» رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در حاشیه سفر اخیر خود به سوریه و لبنان گفت: عربستان می‌تواند میزبان جام جهانی باشد، اما باید زمان مناسب انتخاب شود. عربستان به شدت در حال کار است. ما در حال هماهنگی با فدراسیون‌های قاره‌ای و فدراسیون بین المللی برای میزبانی جام جهانی در سال ۲۰۳۰ یا ۲۰۳۴ در توافق با همه هستیم.

شیخ سلمان با حمایت از برنامه عربستان برای میزبانی جام جهانی ادامه داد: عربستان کشوری است که می‌تواند مسابقات مشابهی را برگزار کند. کنفدراسیون آسیا شامل ۴۷ رای است در حالی که برای گرفتن میزبانی جام جهانی بیش از ۱۱۰ رای لازم است و باید از حمایت سایر قاره‌ها هم برخوردار باشیم.

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کرد: باید زمان مناسبی را برای میزبانی این تورنمنت چه در سال ۲۰۳۰ و چه در سال ۲۰۳۴ هماهنگ کنیم. برای ما مهم است که پرونده عربستان در زمان ارائه موفق باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین دوره جام جهانی فوتبال در سال ۲۰۲۲ به میزبانی قطر برگزار شد. میزبانی این رقابتها در سال ۲۰۲۶ به صورت مشترک بر عهده آمریکا، مکزیک و کانادا است.منبع مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه