توپ و تور

شکست دو بانوی ایران/ پرونده دختران پینگ پنگ بسته شدبه گزارش خبرگزاری مهر، در ادامه‌ مسابقات انفرادی بانوان تنیس روی میز قهرمانی آسیا، مهشید اشتری از ایران در مصاف با «چن ژینگ تونگ» از چین با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. اشتری در مصاف با حریف قدرتمند و عنوان دار چینی در گیم اول ۱۱ بر ۵ نتیجه را واگذار کرد.

در گیم دوم بازی با نتیجه ۱۱ بر ۴ به سود چین خاتمه یافت و در گیم سوم نیز بازیکن سرشناس چینی توانست ۱۱ بر ۷ مقابل اشتری به برتری دست یابد و مانع دومین پیروزی نماینده کشورمان در قهرمانی آسیا شود.

اشتری، روز گذشته در نخستین بازی انفرادی خود، حریف قدرتمند هنگ کنگی را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داده بود.

همچنین در مرحله ۱/۳۲ پایانی مسابقات انفرادی بانوان قهرمانی آسیا، شیما صفایی در مصاف با «ژنگ جیان» از سنگاپور شکست خورد. شیما صفایی دختر همدانی پینگ پنگ ایران در مقابل «ژنگ جیان» از سنگاپور با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خورد و حذف شد. صفایی در گیم نخست بسیار خوب ظاهر شد و توانست با حساب ۱۱ بر ۴ نفر ۶۲ دنیا را شکست دهد. در گیم دوم حریف سنگاپوری با نتیجه ۱۱ بر ۶ به برتری دست یافت.

در گیم سوم بازی بسیار نزدیک و پایاپای پیش می‌رفت اما حریف قدرتمند سنگاپوری از تجربه خود استفاده کرد و ۱۱ بر ۹ پیروز شد. در گیم چهارم نیز تنها نماینده پینگ پنگ دختران ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو مقابل «ژنگ جیان» بازیکن بازی بلد سنگاپوری کاری از پیش نبرد و با حساب ۱۱ بر ۶ بازی را واگذار کرد.

با این شکست پرونده دختران پینگ پنگ کشورمان در انفرادی قهرمانی آسیا بسته شد.منبع مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه