آخرین اخبار

شکست تیم ملی والیبال ایران برابر آرژانتینتعداد بازدید : 17

به گزارش جام جم آنلاین، هفته سوم و پایانی مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۳ از ۱۳ تا ۱۹ تیرماه با ۳۲ مسابقه در دو شهر آناهایم آمریکا و پاسای فیلیپین پیگیری می‌شود.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۳:۳۰ دقیقه بامداد امروز (یکشنبه ۱۸ تیر) در سومین بازی خود در هفته سوم لیگ ملت‌ها به مصاف آرژانتین رفت و سه بر دو مغلوب این تیم شد.

مرتضی شریفی، امیرحسین اسفندیار، مهدی جلوه، محمد ولی‌زاده، جواد کریمی، علی حاجی‌پور و محمدرضا حضرت‌پور ترکیب شروع کننده تیم ایران برابر آرژانتین در ست نخست این مسابقه بودند.

همچنین علیرضا طلوع‌کیان مربی تیم ایران در این دیدار از علی رمضانی، بردیا سعادت، شهروز همایونفرمنش و آرمین افشین‌فر در طول بازی استفاده کرد.

مردان والیبال ایران در ست دوم و سوم این مسابقه ۲۸ بر ۲۶ و ۲۹ بر ۲۷ به پیروزی رسیدند، اما در ست‌های اول، چهارم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۰ و ۱۵ بر ۱۱ مغلوب آرژانتین شدند که در المپیک توکیو موفق به کسب مدال برنز و مقام سومی شده بود.

در ست سوم این مسابقه و در امتیاز ۱۳ بر ۱۰ به سود ایران، علی حاجی‌پور دچار مصدومیت شدید از ناحیه زانو شد و با برانکارد از زمین مسابقه خارج شد و بردیا سعادت جایگزین شد.

یک امتیاز تیم ایران در این مسابقه در شرایط به دست آمد که پوریا حسین‌خانزاده برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان به بحرین سفر کرده و در آناهایم نیست، حاجی‌پور از ست سوم مصدوم شد و تیم ملی والیبال ایران سرمربی و چند بازیکن اصلی خود را نیز به همراه ندارد و مردان والیبال کشورمان با تلاش مضاعف جای این افراد را پر کردند.

مارسلو رودولفو مندز سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین نیز از ترکیب لوسیانو دچکو، برونو لیما، لوسیانو پالونسکی، لوسیانو ویسنتین، آگوستین لوزر، نیکولاس زربا و سانتیاگو دانانی (لیبرو) در ابتدای این مسابقه استفاده کرد.

تیم ملی والیبال ایران در اولین دقایق بامداد روز دوشنبه ۱۹ تیرماه (ساعت ۲۴ روز یکشنبه) در چهارمین و آخرین مسابقه خود در هفته سوم لیگ ملت‌ها در آناهایم برابر کوبا صف‌آرایی می‌کند.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبعام جم آنلاین ج

نوشته های مشابه