آخرین اخبار

شوک به رئال مادرید با خیانت امباپه! | توافق عربستان و پاریس برای انتقال ستاره محبوب کهکشانی‌ها!به گزارش همشهری‌آنلاین، نشریه «لوپاریزین» فرانسه خبر داد مدیران پاری سن ژرمن موضع خود را در زمینه کیلیان امباپه اعلام کردند. آنها فکر می کنند امباپه مرتکب خیانت بزرگی به باشگاه شده و با رئال توافق کرده تا تابستان آینده به صورت رایگان راهی رئال شود.

این موضوع باعث شده تا پاریس امباپه را از لیست اردوی پیش فصل ژاپن خط بزند. مدیران باشگاه فرانسوی تصمیم گرفتند امباپه را در لیست فروش بگذارند تا او مجبور به ترک باشگاه در شرایط کنونی شود.

بعد از قرار گرفتن امباپه در لیست فروش باشگاه الهلال به عنوان مشتری جدید ستاره فرانسوی ظهور کرد. باشگاه عربستانی حاضر است مبلغ نجومی به پاریس پرداخت کند تا این ستاره را به خدمت بگیرد.

پاریسی‌ها مشکلی با انتقال این بازیکن به لیگ عربستان ندارند و فقط می‌خواهند درآمدزایی خود را داشته باشند. رئال مادرید هنوز اقدامی رسمی برای جذب امباپه نکرده است.

پاریسی‌ها حتی گفته می‌شود حاضر امباپه را به مبلغ پایین تر از 200 میلیون بفروشند تا این بازیکن از باشگاه خارج شود. مدیران باشگاه پاریس معتقدند این بازیکن باعث برهم خوردن نظم در باشگاه می‌شود.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه