کشتی

شمارش معکوس مدعی سنگین وزن برای ورود به چرخه انتخابیبه گزارش خبرنگار مهر، یدالله محبی یکی از آزادکاران مدعی سنگین وزن کشورمان است که چندی پیش به دلیل مصدومیت و سپس عمل جراحی از روند خود برای رسیدن به دوبنده تیم ملی بازماند و مجبور به انجام اقدامات طولانی درمانی شد.

محبی به تازگی با توجه به روند امیدوارکننده درمانی خود قصد دارد هر چه سریع‌تر به میدان بازگردد و بتواند با ورود به چرخه انتخابی تیم ملی، باز هم دوبنده وزن ۱۲۵ کیلوگرم را از آن خود کند.

این آزادکار کرمانشاهی که از خانواده‌ای قهرمان و صاحب نام به عرصه ملی وارد شده تاکنون دوبار در مسابقات جهانی به میدان رفته و حتی سهمیه المپیک ۲۰۲۰ ور سنگین وزن هم توسط او کسب شد.

به هر حال محبی که مدام با مربیان تیم ملی در تماس و هماهنگی است به زودی با نظر پزشکان و تصمیم کادر فنی وارد چرخه انتخابی خواهد شد. البته او فعلاً شرایط لازم برای حضور در قهرمانی کشور را ندارد اما به نظر می‌رسد می‌تواند از رقابتهای انتخابی جام تختی دوباره وارد گود شود.

به گزارش خبرنگار مهر، یدالله محبی در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۲ صربستان آسیب دید و در نهایت با نظر پزشکان مجبور به انجام عمل جراحی شد.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه