فوتبال و فوتسال

سیستم‌های فدراسیون فوتبال آنلاین می‌شودبه گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال در مراسم رونمایی از سیستم آموزش آنلاین گفت: توسعه و رشد زمانی رخ می‌دهد که بحث آموزش، تعلیم و تربیت در میان باشد. خوشبختانه در بخش آموزش در مسیر خوبی قرار داریم.

وی ادامه داد: فدراسیون فوتبال تاکنون ۶۶ هزار مربی در کل کشور دار دکه در این سامانه ثبت شده است. ۲ هزار مربی درجهA آسیا دارند و این امر بسیار مطلوب است. این سامانه کمک می‌کند ارتباط آنلاین وجود داشته باشد.

رییس فدراسیون از راه اندازی سامانه آنلاین ناظران و ارکان قضایی خبر داد و گفت: قرار است به زودی سامانه آنلاین ناظران و ارکان قضایی نیز راه اندازی شود. در بخش گزارش ناظران، زمانی که بازی‌ها تمام می‌شود، به فوریت گزارش ناظر بازی ثبت شود تا اگر نیاز باشد اقدامی در خصوص بازی‌ها صورت گیرد. ضمن اینکه در بخش ارکان قضایی نیز به صورت آنلاین سیستمی راه اندازی خواهد شد تا از این پس هیات‌ها، کمیته‌های انضباطی، اخلاق، تعیین وضعیت به صورت آنلاین درخواست‌های خود را ثبت کنند.

تاج درباره راه اندازی سامانه صدور مجوز حرفه‌ای گفت: سامانه صدور مجوز حرفه‌ای را پیش روی خود داریم که بسیار گسترده بوده و سازمان لیگ و مجموعه فدراسیون در حال بررسی و کار کردن بر روی این برنامه هستند. قصد ما در هر زمینه‌ای شفاف سازی است و بدون شک وجود سامانه‌ها و فعال شدن تمامی بخش‌ها در سیستم آنلاین در این خصوص کمک بسزایی می‌کند.

وی در پایان پس از تقدیر از مدرسان پیشکسوت فوتبال و فوتسال گفت: آقایان محصص و صالح جز افتخارات فوتبال و فوتسال ایران و به نوعی شناسنامه این دو رشته هستند و برای فوتبال و فوتسال کشور اعتبار محسوب می‌شوند و باید قدردان آنها باشیم.منبع مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه