آخرین اخبار

سویا در پی به‌ خدمت گرفتن طارمی


به گزارش جام جم آنلاین، باشگاه سویا می‌خواهد مهاجمی جدید را به‌خدمت بگیرد تا شمار گل‌های زده خود را افزایش دهد و فوتبالیستی که مونچی (مدیر ورزشی تیم فوتبال سویا) برای این منظور در نظر گرفته است، یکی از بازیکنان برجسته این فصل اروپا بوده است.

بر اساس گزارش پایگاه خبری «تودو فیچاخس» اسپانیا؛ باشگاه سویا به‌منظور تقویت خط حمله خود برای فصل آینده، مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو را زیرنظر گرفته است.

اگرچه وضعیت اقتصادی این باشگاه اندلسی در زمان حاضر مطلوب نیست اما مونچی اطمینان دارد که می‌تواند این مهاجم 30ساله را برای پیوستن به سویا متقاعد کند و این انتقال را به واقعیت تبدیل کند.

در ادامه این گزارش آمده است؛ طارمی در تیم پورتو، عالی عمل کرده و مورد توجه چندین باشگاه اروپایی هم قرار گرفته است، حالا سویا به لیست مشتریان او پیوسته و امیدوار است روی این بازیکن ایرانی برای تقویت خط حمله خود حساب کند، با این حال، برای عملی شدن این انتقال، سویا باید قهرمان لیگ اروپا شود، تورنمنت معتبر قاره‌ای که می‌تواند منابع مالی لازم برای امضای قراردادی به این بزرگی را در اختیار این باشگاه اسپانیایی قرار دهد. مونچی و کادر مربیگری سویا مطمئن هستند که این تیم به این هدف (قهرمانی در لیگ اروپا) دست خواهد یافت و در نتیجه بودجه لازم برای عقد قرارداد با طارمی تأمین خواهد شد.

در پایان گزارش «تودو فیچاخس» می‌خوانید؛ این مهاجم فوق‌العاده قدرتمند این فصل با پورتو عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته و در 49 بازی رسمی موفق به ثمر رساندن 30 گل و ساخت 13 پاس‌گل شده است، این ارقام نشان‌دهنده توانایی این مهاجم ایرانی در گلزنی و تأثیر او در بازی هجومی تیمش است.

طارمی به یک مرجع در خط حمله تبدیل شده است و جذب او می‌تواند به‌معنای تقویت قابل‌توجه خط حمله سویا باشد. علاقه باشگاه سویا به مهدی طارمی نشان‌دهنده جاه‌طلبی‌شان برای ادامه رقابت در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی قاره اروپاست.

با وجود مشکلات مالی، مونچی به توانایی خود در متقاعد کردن چنین بازیکنی اطمینان دارد و امیدوار است بتواند این مهاجم ایرانی را برای پیوستن به جمع شاگردان خوسه لوئیس مندیلیبار متقاعد کند.منبعام جم آنلاین ج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *